Nihat Kahveci’ye İnönü’de yasak!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Avrupa Kupalarının ardından Ziraat Türkiye Kupası’ndan da elenerek büyük şok yaşayan Beşiktaş’ta Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin ilk radikal karar olarak Nihat Kahveci’yi İnönü’deki maçlarda oynatmayacağı iddia edildi.

Vatan gazetesinin iddiasına göre Mustafa Denizli, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından sonra ’Hatalar bertaraf edilmezse birileri bertaraf olacak’ dedi.

İlk aşamada herhangi bir futbolcusunu kadro dışı bırakmayı düşünmeyen Denizli, formsuz durumdaki Şilili Rodrigo Tello ile Alman Michael Fink’i uyarmakla geçiştirirken, kötü durumdaki Serdar Özkan’ın da kulağını çekecek. Ancak esas karar takımın suskun golcüsü Nihat Kahveci’yle ilgili.

Artık bundan böyle Nihat, İnönü’deki maçlara yedek soyunacak. Denizli’yi bu karara iten faktörse; bir türlü istediği form düzeyine kavuşamayan tecrübeli golcüsünün ilk 11’de başladığı maçlarda tribünlerdeki taraftarın Nihat’ı, dolayısıyla da takımı baskı altına alıyor olması.

GOL sıkıntısı yaşayan ve bu sezon resmi maçlarda sadece 1 golü bulunan Nihat’ın İnönü’de sürekli olarak gerilip kötü performans ortaya koyması bu ka rarı alan Denizli, öte yandan da yıldızını kaybetmek istemiyor. Belli bir forma ulaşana dek sadece deplasman maçlarında ilk 11’de başlatmayı düşündüğü Nihat’ın üzerindeki olumsuz etkiyi de almak istiyor.

Share.

2 yorum

  1. rising61 on

    hoca bu adam beşiktaşdan giderken sağ acık gıttı .bakma oralarda 1-2 gol attı forvet oldu bu boyla forvetmi olur..koycan nihatı cizgiye bak o zaman nasıl oynuyo..ortalarda gezinıp duruyo kendı verımsız oldugu gıbı ordakı adamlarıda bozuyo..

  2. nıhata verılecek 5 mılyon euroya 3 mılyon daha koyar wagner love yı alırdınız Nıhat eskiden dı sımdı ölmus

Leave A Reply