HaberSpor Haberleri

Mehmet Topuz gerçek Beşiktaşlı çıktı

Mehmet Topuz Beşiktaş formalıBeşiktaşlı olduğunu açıklayan ve Siyah-Beyazlı kulüple anlaşan, Kayserispor’un ise bonservisini Fenerbahçe’ye verdiği milli futbolcu Mehmet Topuz çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gelişmeler üzerine Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’le bir görüşme yaptığı öğrenilen Topuz’un, “Ben Fenerbahçe’de oynamak istemiyorum. Kulübüm ile anlaşmaları beni çok ilgilendirmiyor. 50 milyon Dolar da verseler Fenerbahçe’de oynamam” dediği ifade edildi.

Çocukluğundan beri Beşiktaşlı olduğunu ve Fenerbahçe’ye asla imza atmayacağını söyleyen Mehmet Topuz, “Hiçbir para karşılığı beni Beşiktaş’tan söküp alamazlar. Para her şey değildir. İnsanın onuru ve haysiyeti vardır. Herkes aynaya bakıp, öyle konuşsun” dedi.

FUTBOL Federasyonu hukukçuları, Mehmet Topuz’un Kayserispor ile sözleşmesi devam ettiği için Beşiktaş ile yaptığı anlaşmanın geçerliliğinin olmadığını bildirdi. Topuz’u almak isteyen kulüp önce Kayserispor ile anlaşmak zorunda. Topuz, Kayserispor’un bonservisini verdiğini açıladığı F.Bahçe’de oynamak istemezse ve iş inada binerse, yıldız futbolcu sözleşmesi sürdüğü için kulübüyle 1 sezon daha devam etmek zorunda. Topuz’un, “Kayserispor’dan alacağım var” şeklindeki sözleri ile ilgili olarak da kesin kararı Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu verecek.

Dikkati Çekenler

2 Yorum

 1. Mehmet Topuz beşiktaşımıza hayırlı olsun diyen sayın Yıldırım Demirören bu camiaya bu kadar boş bir cümle kurmuş olamaz o yüzden ezilip büzülmenin hatta işi inada bindirmenin hiçbir anlamı kalmamıştır !! Mehmet topuz’a gelince oda her Beşiktaş’lı gibi bu taraftarın önünde futbol oynamak için hiçbir fedakarlıktan kacınmayacağı kesin ama beni asıl mutlu eden büyük camilarda futbol oynayıp takımla özleşmiş futbolculara para karşılığıda olsa fb forması giydirmeyi üstünlük sayan bir fb baskanına ve camiasına verdiği derstir ….!! Hatta Mehmet Topuz bir sene boyunca futbol oynamayıp gelsin kapalıda tezahuratları ezberlesin yinede mutluluktan havalara ucacağı kesin 😀

 2. 2004 yılında da gerçek GS lı çıkmıştı. Birde 2 ay önce FB li çıkmıştı.
  Bu ülkenin neden hala teknolojik dünya markası bir icadı olmadığını anladnız mı ? Emperyalizmin yönetim biçimlerinden olan futbol için gösterdiğimiz heyecan, enerji ve zaman harcamayı araştırma ve geliştirme için harcamıyoruz da ondan.
  Biz, dünya yöneticisi olan ipin ucundakilerin kuklası olmayı o kadar benimsemişizki oynatın bizi oynatın diye hayasızca birbirimize saldırıyoruz. Bu uyuşuk dimağımızın bizi bölmeye doğru götürdüğünü dahi bilemiyoruz.
  BJK nin kulüp varken gidip malum şahısla görüşmesi ahlaki değil, FB ninde malum şahsın fikrini almadan, Kayseri ile antlaşma yapması ahlaki değil.
  Ama,bu panayır çadırı oyununda onlarca yazılı-görsel medyanın başrole soyunup oyunu çirkinleştirmesi ahlaksızlığın en rezili..Sanki bu memleketin kayda değer, yazılcak,çizilecek,yorumlanacak başka sorunu yok..
  Allah bize akıl, fikir ihsan etsin..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu