Levent Kırca’nın ilk drama filmi: Son İstasyon

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Ünlü komedyen Levent Kırca’nın ilk drama filmi olan “Son İstasyon” 26 Şubat’ta vizyona giriyor.

Levent Kırca, oğlu Oğulcan Kırca’nın yönettiği filmde izleyiciyi bu kez güldürmek yerine hüzünlendirecek…

Levent Kırca, uzun zamandır beklemede olan “Son İstasyon” adlı sinema filminin vizyon tarihini nihayet açıkladı. Sinema severler, Kırca’nın beyazperdedeki ilk drama deneyimi olan filmi 26 şubat’tan itibaren izleyebilecek. Sanatçının başrolün yanı sıra yapımcı olarak da imzasını attığı filmin yönetmen koltuğunda ise 32 yaşındaki oğlu Oğulcan Kırca var.

Çekimleri İstanbul ve Uşak’ta gerçekleştirilen filmde, Levent Kırca’nın yanı sıra Başak Daşman, Korel Cezayirli, Suna Selen, Hikmet Karagöz, Meral Küçükerol ve Ziver Açıl rol aldı. Hikayesi dört yılda tamamlanan “Son İstasyon”, bir demiryolu memuru ile ailesinin başından geçen trajikomik olayları anlatıyor.

Filmin konusu:

Ruhi taşrada küçük bir istasyonda emekliliği için gün sayan bir memurdur. Emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan bir ev alıp, hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmeyi istemektedir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak gibi masum dilekleri vardır. Onların bu masum hayalleri, bütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler. Ruhi’nin ailesiyle birlikte İstanbul’a gelişiyle başlayan olaylar, artık kimsenin kontrolünde değildir.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: