Spor HaberleriAhmet Nur ÇebiBJK Haberleri

Ali Çil’den Ahmet Nur Çebi için şok iddia “Torpil yaptı ama yine de Trabzonspor yönetimine giremedi!”

Trabzonlu gazeteci Ali Çil, Ahmet Nur Çebi ile ilgili bir iddia ortaya attı.

TYSD Üyesi Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ve  AIPS Üyesi Gazeteci Ali Çil, Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş başkanlığından önce Trabzonspor yönetimine girmek için çalışmalar yaptığını, dönemin bakanını devreye soktuğunu, buna rağmen Trabzonspor yönetimine giremediğini iddia etti.

Ali Çil: Ahmet Nur Çebi bakanı devreye sokmuş

Trabzonlu gazeteci Ali Çil, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile ilgili şok bir iddia ortaya attı. Çil, Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş başkanlığından önce Trabzonspor yönetimine girmek için çalışmalar yaptığını, hatta bunun için dönemin bakanını devreye soktuğunu, buna rağmen Trabzonspor yönetimine giremediğini iddia etti.

Bu iddiasını sosyal medya hesabından paylaşan Çil;

“Bütün lobisini kullanarak Trabzonspor’a yönetici olamayan Ahmet Nur Çebi’nin Beşiktaş’a başkan olabilmesi, Trabzonspor’un büyüklüğünün göstergesidir.Dönemin bakanından canlı olarak dinlemiştim:”Benim Trabzonspor’a müdahale ettiğimi söylüyorlar .Ahmet Nur Çebi’yi yönetime sokamadım” ifadelerini kullandı.

Ali Çil ayrıca, Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor Dergisi’nde yer alan “Trabzonspor’un geleceği için kalıcı yatırımlar şart” başlıklı Ahmet Nur Çebi röportajını da paylaşımına ekledi.

Bu paylaşım hem Trabzonspor, hem de Beşiktaş taraftarlarının Çebi’ye sosyal medya üzerinden tepki göstermesine yol açtı.

Ahmet Ağaoğlu: E herkes Trabzonspor’a Başkan olamaz.

Hüseyin Ekmekçi: “Kulüp binasında ağırlandık. Sohbet ediyoruz. Konu İstanbul’daki aslını inkar edenlere geldi, ben sordum: – Başkan, ben Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonspor’a Başkan olmak istediğini bir röportajda okumuştum. Cevaba bakar mısınız: E herkes Trabzonspor’a Başkan olamaz.” 

Beşiktaş Başkanı olduktan kısa süre sonra  ‘Beşiktaşspor’ ifadesi sosyal medyanın gündemine oturmuştu

Ahmet Nur Çebi ile Fulya müteahhiti Yaşar Aşçıoğlu beraber seçim kazanmışlar. Beşiktaş’ta ilginç bir Trabzon ve Beşiktaş hikayesi

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu