BeşiktaşHaberJorge MendesNe Oldu ?Spor Haberleri

Fikret Orman: Jorge Mendes, Ahmet Bulut ve Umut Güner’e teşekkür ediyorum

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Pepe'nin imza töreninde menajerler Jorge Mendes ve Ahmet Bulut'a ve Umut Güner'e özellikle teşekkür etti!

Fikret Orman, Jorge Mendes, Ahmet Bulut ve Umut Güner’e teşekkür etti!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Pepe'nin imza töreninde menajerler Jorge Mendes ve Ahmet Bulut'a ve Umut Güner' özellikle teşekkür etti!

Pepe için Vodafone Park’ta düzenlenen imza töreninde konuşan Fikret Orman şunları söyledi:

“Bizim için çok mutlu bir gün. Bizim işimiz Beşiktaşlıları mutlu etmek. Taraftarlarımızın çok sevdiği ve istediği bir oyuncuydu. Açıkçası bize baskı yaptılar. Onları mutlu ettiğimiz için mutluyuz.

Çok uzun zamandır uğraştığımız, beğendiğimiz, önemli kariyeri ve kişiliği olan bir oyuncuyu aldık.

Winner bir oyuncuyu takıma büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz için kadromuza dahil ettik. Transferde yöneticiler Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun büyük emeği oldu.

Onları tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Menajerler Jorge Mendes ve Ahmet Bulut ve Umut Güner de burada onlara da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Pepe’nin imza töreninde menajerler Jorge Mendes ve Ahmet Bulut’a ve Umut Güner'e özellikle teşekkür etti!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Pepe’nin imza töreninde menajerler Jorge Mendes ve Ahmet Bulut’a ve Umut Güner’e özellikle teşekkür etti!

Braga’dan Mendes ödül: “Jorge Mendes Harika bir ortak, kulübün daha güçlü olmasına yardımcı oldu”

Jorge Mendes Beşiktaş Transferleri ve Football Leaks Skandalı

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu