Ahmet Bulut

Beşiktaş PostasıAhmet Bulut ve Jorge Mendes’in Beşiktaş’a yaptığı transfer haberlerini, FIFA ve TFF kurallarına aykırı sözleşmeler olduğunun iddialarıyla ilgili tüm belge ve bilgileri Ahmet Bulut sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Haber
Beşiktaş’ta transfere yeni proje

Gökhan Töre’nin yerine B planı olan Jimmy gelmeye hazır. Marko Marin ile kiralık olarak anlaşıldı. Vyntra konusunda tek engel bazı yöneticiler. 3 transferle Kartal, 10 numara, sağ ön ve savunma sorununu çözecek.

Haber
Yemen Ekşioğlu bombaladı!

Yemen Ekşioğlu,Beşiktaş gündemini değerlendirdi.Beşiktaş gündemine ışık tutan Yemen Ekşioğlu,Fanatik gazetsinde yazdığı köşesinde,yönetimi eleştirip herkesin aklını başına alması gerektiğini vurguladı.

Haber
Jorge Mendes’in hayaletleri

NationalTurk yorumcusu Müslüm Gülhan’ın, Türkiye ve Avrupa’da adından en çok söz ettiren tartışmalı menajer Jorge Mendes ile ilgili olarak kaleme aldığı ‘Mendes’in Hayaletleri’ başlıklı yazısı;

Haber
Samet Aybaba: Quaresma’yı istemiyorum

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba Ricardo Quaresma’yı takımda istemediğini söylerken menajer Ahmet Bulut da Portekizli yıldıza takım aramaya başladıklarını açıkladı.