GündemSpor Haberleri

Emre Kocadağ: Bu hakemlerle yapacak bir şey yok, kabullenmek zorundayız. Organize ekip var

Emre Kocadağ’dan Beşiktaşlıların büyük tepkisini çeken sözler…

Trabzonspor maçı sonrası Emre Kocadağ’ın tepki çeken açıklamaları…

“Artık bu hakemlerle yapacak bir şey yok. Elimizdeki malzeme bu. Kabullenmek zorundayız. Bu sene Beşiktaş’ın karşısında organize bir ekip var.”

Beşiktaş’ın sahasında Trabzonspor’a 2-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Siyah-Beyazlı ekibin Asbaşkanı Emre Kocadağ açıklamalarda bulundu. Kocadağ, hakemlere tepki göstererek, “Beşiktaş’ın önünü kesmeye çalıştıklarını anlıyoruz.” dedi.

“KÖTÜ OYNAYARAK KAYBETMİYORUZ”

“Bugün Trabzonspor’u mağlup etmek istiyorduk. Olmadı, milli araya biraz morali bozuk gidiyoruz. Sene başından beri sakatlıklar ve eksiklerden dolayı bir takım olarak oynamayı beceremedik. Hocamıza ve oyuncularımıza güveniyoruz. İyi bir takımımız var. Kötü oynayarak kaybetmiyoruz. İnşallah milli arada toparlanıp, puan farkını kapatıp şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inanıyoruz.”

“KAYBEDEN BİR ŞEYİMİZ YOK AMA…”
“Lig, uzun bir maraton. Beşiktaş takımı, geçen seneki performansın üstünde bir performansı gösterebilecek kabiliyette. Taraftarımız ve camiamız inanmaya devam etsinler. Beşiktaş bunları atlatacaktır. Kaybedecek bir şeyimiz yok ama kazanacak çok şeyimiz var.”

“VÜCUT DİLLERİNDEN ANLAYABİLİYORUZ”
“Ben 8 yıldır yöneticilik yapıyorum. Biz hakemlerin sene başından beri geldiğimiz noktada vücut dillerinden yapmak istediklerini anlayabiliyoruz. Beşiktaş’ın önünün kesilmeye çalışıldığını görüyoruz. Artık bu hakemlerle yapacak bir şey yok. Elimizdeki malzeme bu. Kabullenmek zorundayız. Bu sene Beşiktaş’ın karşısında organize bir ekip var.”

Ali Gültiken’den Emre Kocadağ’a: “Önce kendi işinizi yapın”

Ali Gültiken’den Emre Kocadağ’a: “Önce kendi işinizi yapın”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu