Hürser Tekinoktay haftalar önce uyarmıştı: Şampiyonlar Ligi için iyi bir takım kurulduğu kanısında kaygılarım var.

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Başkanlık seçimleri önceki dönem BJK Başkan adayı Hürser Tekinoktay’ın Beşiktaş Trabzonspor ve  Sporting Lizbon maçlarından çok önce söyledikleri konuşuluyor…

Sosyal medyada yer alan bazı yorumlar;

“Beşiktaşa futbolun içinden gelen, hocasının takımın kaygılarını önceden öngören, masada ezdirmeyen, velhasıl Beşiktaşın büyüklüğünü idrak eden bir Lider lazım. Biz paralı başkanla değil başarının getirdiği kaynaklarla düze çıkarız.”

Hürser Tekinoktay’ın 17 Ekim tarihinde Onnik Azinyan ve Müslüm Gülhan‘ın TELE 1’de yayınlanan spor arası programında Tekinoktay’ın söylediklerinden bazı konu başları . . .

✔️ Spor medyası yapılan transferleri yönetim büyük bir iş yaptı diye yansıtıyor ama şampiyonlar ligi için iyi bir takım kurulduğu kanısında kaygılarım var.

✔️ Bir futbol takımında ön taraf ile arka tarafın bir balansı olması lazım.

✔️ İBB maçı dahil Beşiktaş’ın sorunu ne biliyor musunuz. Sorun Aboubakar gibi deneyimli bir takım lideri ve oyun lideri oyuncusu yok.

✔️ 9 numara takımın ODAK noktasıdır.

✔️ Yöneticiler kendi başına transfer yapmak için Sergen’in tatile çıkmasını mı beklediler?

✔️ Hoca tatildeydi bu transferi onun için biz yaptık diye şampiyonlar ilgine hazırlanan bir takım günlük transfer mi yapar ?

✔️John Toshack ile dalga geçtiler ve mevcut yönetim kurulunda bulunan bazı arkadaşlar dahil onu itibarsızlaştırmaya kalktılar. Bakın Toshack ile dalga geçtiğiniz konuyu Ahmet Bulut yaptı.
Siz Beşiktaş’ı tanımamışsınız.

✔️Beşiktaş’ın ihtiyacı olan savunmanın ortasına 33-34 yaşlarında kendi ülkesinde milli takım kaptanlığı yapmış olan deneyimli bir futbolcuydu.

✔️ Bize ordinaryüs diyor ya ekonomi profesörü. Kendisi ordinaryüs futbol profesörü…

✔️ Futbolda ordinaryüs profesör olmak için toptan anlamak lazım. Ama ekonomide ordinaryüs olmak için 2 kere 2’nin 4 ettiğini bilmek yeterli.

✔️ Cevap verin sayın Başkan tekrar yeniden yapılandırma yaptığınız anlaşmada Fikret Orman dönemimden daha yüksek oran ile kredi aldın mı almadın mı?

✔️ Bu yaptığın yapılandırma ile 7 + 2 sonunda bankalara ne kadar geri ödeme yapacağız ?

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: