HaberSpor Haberleri

Carvalhal ve yabancılar Metris’e gidiyor

carvalhal kulube bp1

Beşiktaş’ta Guti’nin başını çektiği yabancı futbolcular ve Teknik Direktör Carlos Carvalhal, Metris’e giderek Serdal Adalı, Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş’i ziyaret edecek.

Vatan gazetesinin haberine göre kaptan Guti, takımdaki tüm yabancıların sözcüsü olarak Beşiktaş’ın Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar’la görüştü.. Metris Cezaevi’ne gidip kendisinin ve birçok arkadaşının Beşiktaş’a transferinde başrolü oynayan Serdal Adalı, hocaları Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş’i görmek istediklerini ifade eden Guti, bu konuda gerekli yazışmaların yapılması için yardım istedi..

BAKANLIK İZNİ ŞART

Akpınar ise bu talep sonrasında hemen harekete geçti ve dün gerekli prosedürü yerine getirdi.. Bilindiği gibi TC vatandaşları savcılıktan izin alıp, bu ziyareti kolayca gerçekleştirebiliyor.. Ancak yabancıların ziyaret edebilmesi için Adalet Bakanlığı’nın izni gerekiyor.. Ahmet Akpınar da dün Adalet Bakanlığı’na dilekçe yazıp, gerekli başvuru talebini iletti.. Birkaç gün içinde iznin çıkması bekleniyor.. Ve muhtelemen önümüzdeki hafta içi de Beşiktaş’ın yabancı futbolcuları, teknik direktör Carlos Carvalhal ve yardımcı antrenör Roland Koch, Metris Cezaevi’ne gidip, Adalı, Havutçu ve Ateş’in yanında olduklarını gösterecekler.

[adrotate banner=”144″] [adrotate banner=”150″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu