Browsing: Matteo Ferrari

Haber
Beşiktaş Yönetimi’nden Ferrari açıklaması

Beşiktaş Yönetimi’nden Ferrari açıklaması… Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP), İtalyan futbolcu Matteo Ferrari ile ilgili açıklama gönderdi / Beşiktaş Haberleri

Haber
Ferrari skandalında Fikret Orman yönetimi de suçlu mu?

Eski futbolcusu Matteo Ferrari’nin CAS’ta açtığı davayı kaybeden ve 8 milyon euro ödemeye mahkum olan Beşiktaş’ta Fikret Orman yönetimi ile İtalyan futbolcunun avukatlarının 4 milyon euroya anlaştığı, ancak ödeme planında çıkan pürüzler nedeniyle karşı tarafın davayı çekmekten vazgeçtiği iddia edildi.

Haber
Beşiktaş’tan Ferrari’ye karşı dava

Beşiktaş’tan Ferrari’ye karşı dava! Beşiktaş, sezon öncesi mağdur olduğunu belirterek sözleşmesini tek taraflı fesheden ve Spor Tahkim Mahkemesi CAS’ta dava açan Matteo Ferrari’ye karşı dava açtı.

Haber
Şok iddia! Telefon dinlemesine takılan Ferrari kaçtı!

Beşiktaş’ın İnönü’de 4-2 yenildiği maçta kırmızı kart görerek siyah beyazlı camianın tepkisine yol açan Matteo Ferrari’nin teknik takibe takıldığı ve gözaltına alınacağını hissettiği için Türkiye’den kaçtığı iddia edildi.

Haber
Beşiktaş’ta şok; Matteo Ferrari Fenerbahçe maçında yok!..

Beşiktaş’ın dün akşam UEFA Avrupa Ligi L Grubu’nda oynadığı ve 1-0 kazandığı CSKA Sofya maçının 37. dakikasında sakatlanarak yerini İbrahim Toraman’a bırakan Matteo Ferrari’nin bugün çekilen MR’ı sonrası haftasonu Fenerbahçe derbisinde forma giyemeyeceği açıklandı.

1 2 3 4