Browsing: Futbol Federasyonu

Haber
Q500, Q7 ve Ferrari!

Hürriyet gazetesi yazarı Bilgin Gökberk, bu haftaki yazısında Yıldırım Demirören, Fikret Orman, Quaresma ve Ferrari’yi yazdı.

Haber
Fatih Altaylı’dan Demirören’e: Bu sorulara yanıt ver Yıldırım bey!..

Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı bugünkü köşesinde yine çarpıcı bir yazı kaleme aldı… Altaylı, BJK eski başkanı Yıldırım Demirören’in 103 milyon TL alacağını hibe etmesinin o kadar da kolay olmadığını yazdı… Fatih Altaylı’dan Demirören’e: Bu sorulara yanıt ver Yıldırım bey!.. / Beşiktaş Haberleri

Haber
Beşiktaş Galatasaray maçını Bülent Yıldırım yönetecek

Beşiktaş – Galatasaray derbisi Bülent Yıldırım’ın… Futbolda 2012 – 2013 sezonu 2. hafta müsabakalarında düdük çalacak hakemler belli oldu. Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak olan haftanın derbi maçında Bülent Yıldırım düdük çalacak / Beşiktaş Haberleri

Haber
Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu’dan Demirören’e sert sözler

Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e sert şekilde yüklendi. Baransu dün gazetesindeki köşe yazısında “Şike sürecinin iyi yönetilmesi için temiz değil, bilakis kirli biri arandı. Bu işi temiz biri çözemezdi. Çözse çözse kirli biri çözebilirdi. Bunun için de biri arandı ve en uygun kişi bulundu; Yıldırım Demirören” dedi.

Haber
Futbol Federasyonu ve Türk futbolu

Futbol Federasyonu, futbolun ileriye gittiği ülkelerdeki modern ve çağdaş sistemleri benimseyerek, bu uygulamaları Türk Futbolu’n da profesyonel ile amatör liglerde de yaşama geçirdi.