BeşiktaşBJKSpor Haberleri

Beşiktaş Kulübünde gündem Şan Ökten tesisleri

Hafta sonu yapılan BJK Divan Kurulu Toplantısı ile Tüzük Tadil Kongresi sonrası Şan Ökten Tesisleri tekrar Beşiktaş’ın gündemine oturdu.

Beşiktaşlı eski yönetici Affan Keçeci’nin Şan Ökten tesisleri ile ilgili sorduğu soru üzerine Ahmet Nur Çebi’nin imaz izni yok demesi kafaları karıştırdı.

Tekinoktay: “Yahu bunu nasıl dersin ? Şan Ökten tesisleri kaçak mıydı?

Ahmet Nur Çebi’nin “Yatırımcı bulabilirsek Paşamandıra’ya tesis yapmak istiyoruz. Samet Aybaba’nın başlattığı bir operasyondur. Kendisine teşekkür ediyorum. Şan Ökten Tesisleri’ne imar almak için uğraşıyoruz.” sözleri üzerine Beşiktaş Divan Kurulu üyesi ve önceki dönem başkan adayı Hürser Tekinoktay Ahmet Nur Çebi’ye;

“Yahu bunu nasıl dersin ? İmar yok ise orası nasıl yapıldı ? Orası kaçak mıydı ? Orası için ‘spor amaçlı kullanılacak’ diye DEVLET raporu var mı, yok mu” diyerek sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Tekinoktay daha sonra 2019 seçimlerinde “Biz Beşiktaş’ı halka teslim edeceğiz. Süleyman Seba, Yalçın Karadeniz, Sami Albayrak, Mekki Başak, Faruk Pala, Murat Güci Geçgil’in bulunduğu ortamda “Şan Öktem’in isminin oradan silinmesine izin vermeyin. Biz orayı Şan Ökten Spor Meslek Lisesi yapacağız. Kasamızdan hiçbir para çıkmayacak. Çocuklarımızı, gençlerimizi, sporcularımızı eğiteceğiz.

Masrafını da Fulya’nın müteahhitinden alacağız. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Üniversitesini kuracağız. 2012’de UEFA Ligi’nde Atletico Madrid ile mücadele ediyorduk. Sonra onlar Şampiyonlar Ligi’ne demir attı. Bizim de öyle yapmamız lazım.” yaptığı konuşmanın bir kesidini paylaşarak;

“Orası gençlerin ve Beşiktaş’ın yeri. Başka hiç bir şey aklınıza getirmeyin.”

“Sen de çok iyi biliyorsun ki;

Biz orayı “ Şan Ökten Spor Meslek Lisesi ve Spor Tesisi yapıp, masraflarını kankandan tahsil edeceğiz .

Bizim amacımız oraya 50 ton DEMİR, 50 ton YTONG yığmak değil.

Orası gençlerin ve Beşiktaş’ın yeri. Başka hiç bir şey aklınıza getirmeyin.”

Başkanlar, Yönetimler Değişti, Şan Ökten Tesisleri’nin Kaderi Değişmedi

Tekinoktay’dan Samet Aybaba’ya: Fulya’daki spor alanlarını terk mi edeceğiz?

Tekinoktay Samet Aybaba’ya da “Sevgili Samet Aybaba Paşamandıra senin başlattığın bir operasyonmuş, BJK tesis kazansın hepimizin isteği. Ancak senin başlattığın operasyon sonunda (senin ifaden ile resim Ekşi’nin odasındaymış.) Beşiktaş Fulya’dan çıkıp spor alanlarını terk mi edecek ? Şan Ökten ne olacak ?” dedi.

Şan Ökten olayı nedir ?

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu