Beşiktaş İlçesinden Haberler

Beşiktaş İlçesi Tek Yürek: Tırlar Yola Çıktı

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Kaymakamlığı ve AFAD iş birliğiyle Beşiktaş sakinlerinin hazırladığı deprem kolilerinin yüklendiği tırlar afet bölgelerine doğru yola çıktı.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Pazartesi akşamı Mustafa Kemal Merkezi Yardım Toplama Merkezi’ndeki çalışmaları yerinde takip etti.

Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Hasan Demirbağ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan Türkoğlu da alana gelerek yardım çalışmalarına destek oldu.

Deprem haberi alındıktan sonra kısa bir sürede organize olan Beşiktaş Belediyesi, Arama Kurtarma Birimini ve tam donanımlı araçlarını sabah saatlerinde hava yoluyla afet bölgesine ulaştırmıştı.

İlçe sakinleri ise Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın çağrısıyla depremzedelerin ihtiyaçları için yardımların toplandığı Mustafa Kemal Merkezi, Zübeyde Ana Kültür ve Sanat Merkezi, Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi, mahalle muhtarlıklarımıza akın etti.

Uzun süre dayanıklı gıda ürünlerinden uyku tulumuna, battaniyeden hijyenik malzemelere kadar depremzedelerin acil ihtiyaç duydukları ürünler kolilere yerleştirilip tırlara yüklendi. Tıra yüklenen koliler belediye görevlileri ve emniyet görevlilerinin destek olmasıyla akşam saatlerinde afet bölgesine ulaşmak üzere yola çıktı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat “Kaymakamımız Önder Bakan ile birlikte MKM Yardım Toplama Merkezimizden yardım malzemelerinin yer aldığı tırlarımızı, AFAD koordinasyonunda deprem bölgesine ulaşmak üzere yolcu ettik. Tüm halkımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

besiktas yardim

Murat Hazinedar’a 154 Yıl Hapis İstemi
Tutuklanan Murat Hazinedar Hakkındaki İddialar

NationalTurk Haber

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

Polat Akatlar Skandalı: Boğaziçi Sit Alanına 15 Kat İmar!

Boğaziçi Sit Alanı etkileme bölgesinde yer alan Levent Mahallesi’ndeki eski 4. Gazeteciler Sitesi içerisindeki alana Beşiktaş Belediyesi tarafından 15 kat imar izni verildiği ortaya çıktı.

Polat Akatlar Skandalı: Boğaziçi Sit Alanına 15 Kat İmar!

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu