BJK HaberleriSpor Haberleri

Beşiktaş’ta yönetime tepkiler artıyor. GoodFellas : Bıçak kemikte!

Önceki gün Beşiktaş taraftarının, transferde istenilen adımlar atılmadığı için stadın önünde yönetimi protesto etmesinin ardından GoodFellas adlı taraftar grubu “Başkan Ahmet Nur Çebi‘ye açık mektubumuzdur! ” adıyla bir açıklama yaptı.

Açıklamada Ceyhun Kazancı’nın Futbol Direktörü olarak atanmasına tepki vardı.

GoodFellas sosyal medyadan yaptığı açıklaması şu şekilde oldu

Şampiyon olduğumuz sezonun ardından, Rizespor’u batırmak ve p*ssolig genel müdürlüğünü yapmak dışında hiçbir vasfı olmayan bir şahsı futbol aklı olarak atadınız.

Bu şahsın kamuoyuna büyük projeler olarak tanıttığı olarak Bruno Pinherio, Önder Karavelli ve Valerian Ismael tercihlerinden sonra bile aynı koltukta devam etmesini sağladınız.

NationalTurk Haber

“Şenol Güneş ile çalışmam diyen Ceyhun Kazancı’yla kriz yarattınız”

Şenol hocamız hakkında asla birlikte çalışmayacağını açıkça söylemiş olmasına rağmen, siz hocamızla anlaştıktan sonra göreve devam etmesini rica edip camiada bir hoca-futbol direktörü krizi yarattınız.

Bunlar da yetmezmiş gibi kişisel PR’ı için Beşiktaş’ın mahremi olması gereken bütün transfer süreçlerini bir tanesi fenerbahçeli olan 2 muhabire aktarmasına göz yumdunuz.

Hürser Tekinoktay’dan Beşiktaş yönetime uyarı: Lig erken başlayacak takımı hazırlayın

Sözleşmeli futbolcumuzu antremana çıkaramamasını, rakiplerimize altın tepside fırsat transferlerini ikram etmesini, Avrupa oynayacağımız sene yaz kampına 1 tane bile transfer yetiştirememesini de aynı şekilde hala izlemeye devam ediyorsunuz.

Camianın bu beceriksiz kayyumun futbolun başında kalmasına bir dakika daha tahammülü kalmamıştır. Ya bu şahsı çıktığı p*ssoligine geri yollayın ya da kendisiyle birlikte camianın taşmak üzere olan öfke seline hazır olun!

Bıçak kemikte!

GoodFellas

“Trabzon’a, ilçesine, köyüne, Trabzonspor’a sevdalı Ahmet Nur Çebi”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu