Hasan AratNeler Oluyor ?Spor Haberleri

Ahmet Nur Çebi’den Hasan Arat’a cevap: Bel altı oyunlarına girmesin

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, başkan adayı Hasan Arat'ın sözlerine cevap verdi.

Fanatik’e konuşan Ahmet Nur Çebi, Hasan Arat için şu sözleri kullandı:

“Arat’ın söyledikleri tamamen asılsız. Beşiktaş başkanlığına aday olan birinin kulaktan duyma konular ile bel altı vurmasını yakışıksız buluyorum. Tüpraş gelirlerinin 2 yıllık bölümünü aldık.

Yarısıyla bankaların faiz yükünden kurtulmak için erken ödeme yaptım. Kulübü ağır faiz yükünden kurtardım. Diğer yarısı banka hesabında duruyor.

Eğer seçimi kazanıp başkan olabilirse ertesi gün kullanır. Hiç kimse şahsi menfaatleri için bu tür bel altı oyunlarına girmesin”

HASAN ARAT NE DEMİŞTİ

Beşiktaş’ta başkan adayı Hasan Arat, katıldığı programda sponsorluk anlaşması için şu sözleri kullanmıştı:

“Tüpraş anlaşmasının 3 yıllık parasının kırdırıldığını biliyorum. Karşınızda bir aday olarak oturmuyorum, Beşiktaş’ın bütün meselelerini bilen biri olarak oturuyorum.”

NE OLMUŞTU ?

Beşiktaş’ta başkan adayı Hasan Arat yönetimin TÜPRAŞ’tan gelecek 3 yıllık parayı kırdırdığını iddia ederken gazeteci İbrahim Seten ise parayı alacaklarına mahsuben başkan Çebi’nin aldığını ileri sürdü.

Hasan Arat HTalks YouTube kanalında katıldığı yayında flaş bir iddia ortaya attı.

Arat şunları söyledi:

“Beşiktaş’ın maddi durumuna yaklaşık 2 seneden beri oldukça hakimim. En basitinden Tüpraş anlaşmasının 3 yıllık parasının kırdırıldığına kadar biliyorum.

Karşınızda bir aday olarak oturmuyorum. Beşiktaş’ın bütün meselelerini aynı zamanda bilen bir kişi olarak oturuyorum.

O yüzden bu konuları konuşurlarken ertesi gün 25 milyon dolar lazım diye yazı yazan arkadaşlar var. Fazla bu rakamlarla oynamasınlar, bilmedikleri işlere girmesinler.

Bilmeden bir şey yazmasınlar. Hele para, rakam, dolar, euro, faiz… Onlar yine futbolcu haberlerini yazsınlar, yöneticilerden aldıkları dedikoduları yazsınlar, bu işlere fazla bulaşmasınlar.

Denetleme Kurulu başkanı var buranın, çıkar ne söylüyorsa odur. Ben Beşiktaş Denetleme Kurulu başkanına güveniyorum. Son derece ciddiler, çok iyi bir ekipleri var. Bize son derece şeffaf davranıyorlar ve hiçbir baskıyı da kabul etmiyorlar.

Beşiktaş’ın şu an en büyük güvencelerinden biri denetleme kuruludur.”

Müthiş iddia, Ethem Sancak Beşiktaş’ın gölge başkanı olacak

Gazeteci İbrahim Seten ise olayı bambaşka bir noktaya taşıyacak bir iddiada bulundu.

X hesabından paylaşımlarda bulunan Seten şunları yazdı:

“İstifa eden beşiktaş yönetimi, tüpraş’ın 3 senelik sözleşme parasını kırdırmış ve harcamış.. “Paralar nerde?” diye geldiler ama tabağın dibini sıyırmadan da gitmiyorlar. Racon macon kalmamış.

Çebi’nin Beşiktaş’a verdiğini iddia ettiği ve muhtemelen Tüpraş sözleşmesini kırdırarak geri aldığı para 4 milyon dolar. Paralar nerde Ahmet Nur Çebi?”

Hasan Arat: “İstediğim antrenörle anlaşırım. Burası Beşiktaş”

Hürser Tekinoktay Aday Olacak mı?

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu