Yunus Yıldırım yine yapacağını yaptı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş, Yunus Yıldırım’ın yönettiği Fenerbahçe maçlarından yine mağlup ayrıldı.

Penaltı vermemesiyle tanınan Beşiktaş aleyhine çaldığı düdük büyük tepki toplarken Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Şeref Tribünü’nde Federasyon Başkanı Mahmut Özgener’e çıkıştı.

Bilica’nın Yusuf Şimşek’e, Volkan Demirel’in Bobo’ya yaptığı hareketlere penaltı çalmayan, Nihat’ın frikiğinde ise yine Bilica’nın eline çarpan topu görmezden gelen Yunus Yıldırım başkan Demirören’i çıldırttı.

Adeta çileden çıkan Demirören, maçı yöneten Yunus Yıldırım’dan şikayetçi olurken, Federasyon Başkanı Mahmut Özgener’e patladı.

Beşiktaş Başkanı, “Bu ne biçim hakem? Türkiye Ligi’nin en kötü hakemi. Penaltı vermemeyi marifet sanıyor. Böylesine önemli bir maçta ne işi var” diyerek maçın kalan bölümünü şeref tribününün arka tarafında yöneticilerle birlikte izledi.

Penaltı kararının Süper Kupa’ya mâl olduğunu ileri süren Beşiktaşlı yöneticiler de maç sonu Yıldırım’a tepki gösterdi.

Karşılaşma sonrası soyunma odasına giden genel sekreter Kenan Öner, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu ve İbrahim Toraman, Fox Tv’ye konuşan Yunus Yıldırım’a “Yine bir Beşiktaş klasiği” diyerek laf attılar. Yıldırım “Bir şey mi söylediniz?” derken, üçlü dönüp soyunma odasının yolunu tuttu.

YILDIRIM’LA 3 F.Bahçe maçını da kaybeden Beşiktaş’ta asbaşbakan Ertunç Soğancıoğlu maç sonu Yıldırım ile ilgili şunları söyledi:

“Rezaletti. Hakem bizi bu hale getirdi. Her şey Yusuf’un verilmeyen penaltısı ile başladı. Üzerimizde ‘ince ince’ oynadı. Ardından birkaç pozisyonda takımı oyundan düşürmek için kararlarını F.Bahçe lehine kullandı. Nihat’ın frikikte adamın resmen top eline çarptı. Gözünün önünde oldu, görmedi. Sivok’ta penaltıyı çaldı. Böylece gardımızı düşürdü, kupamızı çaldı.”

Paylaş.

3 yorum

  1. Ewa HAMAMCI on

    AZIZ YILDIRIMIN ADAMI OLAN TURK HAKEMLIGININ YUZ KARASI OLAN YUNUS YILDIRIMI MACLARIMIZA ISTEMIYORUZ !!!

  2. ben manisada öğretmenim bu yunus yıldırım denen hakem müsvetteside ne yazık ki meslektaşım. bu adamın manisa da fbli olduğunu bilmeyen yoktur. bir tane peugeot 307 arabası var ve arkasında da fb yastığı…. bilmem anlatabiliyor muyum? bu hakemm müsvettesini ne hikmetse hep beşiktaş-fb maçlarına verirler. ve beşiktaşlı yöneticiler hiç ses çıkarmazlar.sonrada hakem hakem diye biyerlerini yırtalar. bakın bişey daha bir öğretmen arkadaşım anlattı. yunus la fb maçı seyrediyorlar ve maçın hakemi fb aleyhine düdük çalıyor. yunusun yaptığı ne biliyor musunuz? hakem arkadaşına ana avrat küfretmek. işte yunus yıldırım bu…

  3. cengizhan on

    aziz yıldırım 3 yıl şampiyonluk sözü vermiş belli ki işi sıkı tutmuş hakemlerle fener maç kazanacak aynen 2003 – 2004 yılında beşiktaşın şampiyonluğu alınıp nasıl fenere verildi 2004 – 2005te nasıl trabzonsporun şampiyonluğu alınıp fenere verildi 2009 – 2010 2010-2011 2011-2012 de de bunlar şampiyon olacak gerçi 2010 – 2011 yılında şampiyon olamaz çünkü beşiktaşın futbol takımının kuruluşunun 100. yılı

Bir Cevap Yaz