Tekinoktay’dan yönetime sessiz kalmayın çağrısı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın eski başkan adaylarından Divan Kurulu Üyesi Hürser Tekinoktay ise TFF ve MHK’e tepki gösteren paylaşımlar yaptı.

Tekinoktay, akşam saatlerinden katıldığı bir yayında da Fatih Terim’li Galatasaray ile Rıdvan Dilmen’li Fenerbahçe savaşını Sergen Yalçın’ın hem saha dışı hem de saha içindeki topu rakibe vermeyen teknik-taktik yöntemleriyle bozduğunu ve haftalardır başarı ile 30 yıllık sisteme karşı her alanda mücadele eden Sergen Yalçın’ın yalnız bırakılmaması gerektiğine dikkat çekerken geçtiğimiz yıl yapılan Zorlu görüşmesiyle Halil Umut Meler’in Ali Koç’un isteğiyle değiştirildiğini de hatırlattı.

Yayına katılan Beşiktaşlı bazı kongre üyeleri ve Beşiktaşlılar ise Yönetim Kurulu üyesi olmayan Erol Kaynar’ın A Spor’a bağlanmasına ve kulüp resmi açıklamasından sonra TFF cevap vermez ise ben cevap vereceğim demesinin tuhaf ve yakışıksız olduğuna dikkat çektiler.

Hürser Tekinoktay’ın sosyal medya açıklamaları şöyle:

“TFF’den MAKUL oranda açıklama beklemeyin. TFF Başkanına seslenin: Tayin edilmiş hakemi siz değiştirdiniz. “Atanmış olan hakemi eşitlik ilkesince değiştirmezseniz; Kulüpler birliği olarak yabancı hakem isteyeceğiz ve aksi takdirde maçları boykot edeceğiz” deyin Makul olan bu..

11 Aralık 2019 ZORLU görüşmesinin ardından derbi için düşünülen HALİL UMUT MELER’in;

Ali Koç’un talebiyle Cüneyt Çakır’a çevrildiğini ve Çakır’ın 3 net penaltı pozisyonunda VAR’a bile gitmediğini unuttuk mu ?

Cuma’ya kadar cevap süresi vereceğinize, değişmesi için süre verin.

Yetmedi?

Bugüne kadar sormadınız ama;

“Bilmediğimiz NE VAR ? NİHAT BEY diye sorun ? “ diyerek aşağıdaki haberi tekrar paylaştı

“Zorlu Center’da yapılan görüşmenin ardından Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için düşünülen hakemin Halil Umut Meler olduğu ancak daha sonra alınan kararla Cüneyt Çakır’ın görevlendirildiği ayyuka çıkması ardından Derbinin 87. dakikasında Beşiktaşlı Burak Yılmaz yerini Umut Nayir’a bırakırken, 4. hakem Alper Ulusoy, Burak’a hızlı çıkmasını söylemişti. Burak ise ısrarlı bir şekilde defalarca, “Gir sen oyna” diyerek Alper Ulusoy’a yoğun tepki göstermişti. ALPER Ulusoy’un o anlarda Cüneyt Çakır’ı 3 kez uyararak sarı kart göstermesi gerektiğini söylediği öğrenildi. Çakır’ın kart göstermemesi üzerine Ulusoy’un maç sonunda, “Cüneyt abi, Burak’a neden kart vermedin. Kameralara yansıdı herkes gördü” dediği, Çakır’ın ise, “Alper bilmediğin şeyler var, karışma !”
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: