Tekinoktay Fuat Çimen’in ekibine çağrı yaptı: Maçı Cumartesi kazanırsınız

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Aylar öne seçime girmeyeceği açıklayan ve seçimin kazanılması için konsensus sağlanması hatırlatan eski başkan adayı Hürser Tekinoktay ise sosyal medya hesabında Fuat Çimen’in ekibine ve Beşiktaş kongre üyelerine çağrı yaptı ve “maçı kazancağınız yer Cumartesi günü şayet o gün Çebi yönetimine ibra çıkmaz ise Ahmet Nur Çebi seçime giremez ve seçimi kazanırsınız, buna dikkat edin dedi.

Tekinoktay’ın açıklaması şöyle oldu.

Sevgili arkadaşlar,
1-Şimdi hafta sonu yapılacak seçimle ilgili olması gerekenleri söyleyeceğim. Ahmet Nur Çebi’nin kaybetmesini kuşkusuz gerçek Beşiktaşlı olan herkes istiyor. Gerçi karşısına çıkmış olanlar bunu gerçekten istiyorlar mı ona emin değilim.

2-Neyse şimdi orasını seçimden sonraya bırakalım. Ve asıl maça geçelim. Normal olarak daha önce 2 cephe olan kongre/ hazirun yapısı şimdi 3 cepheye bölündü. Daha önce bir tarafta Seba’cılar, bir tarafta da Seba sonrası Seba’ya git Ahmet’e DURSUN’cular vardı.

3-Şimdi ise geçtiğimiz 10 yıldan fazla süreçte Ahmet’e DURSUN diyenleri kendilerinde de yardımı ile 2’ye böldük. Bölünme sonrasında iktidarların içinde mutlu olan kesimin ve 6,5 + 2,5 yıl görevde bulunan ANÇ’nin hemşerileri ve eşrafı olan kesime bir pay kaldı.

4-Diğer pay ise daha önce YD ile Fikret arasında gidip gelen bir pay. Bunların içinde hala Fikret ile YD koalisyonuna alet olduklarının farkında olmayanlar ya da bu durumdan memnun olanlar var. Memnun olanlar her zaman hazır kıta olarak bekleyen ve iktidara çalışanların içinde.

5-Memnun olmayanlar ise genellikle Beşiktaş’ın yıllarca içinde olan ama ANÇ sonrası dışarda kalmanın mutsuzlukları yaşamakta olan kesim. Dolayısıyla bu 3 payı şöyle özetleyebiliriz;
1-Mutlular
2-Mutsuzlar
3-Sebacı muhalifler.

6-Şimdi bu seçimde; Mutsuzlar boş oy atacak, bunun haberlerini alıyoruz. Aslına onların da merkezinde YD var. Onlara Çebi’ye atmayın talimatı gelmiş belli ki. Nitekim atılmayan oylar yine iktidara ve ANÇ’ye yarayacak.

7- Dolayısıyla burada seçim aslında pazar günü olacak gibi gözükse de, gerçek hikaye Cumartesi olacak. Bütün herkese bunu kamufle edecek bir siyaset güdüldü. Muhalefeti böl-yönet yaparken, sicil, denetleme vs vs diğer tarafta da asıl konudan uzaklaşacak bir durumu oluşturdular.

8-Bu da böl ve yönetin bir parçası çünkü. Şimdi gelelim sonuca… 3 payın 2’sinin şu andaki konjonktüre göre tek birleşeceği yer cumartesi ibra etmeme noktası. Böylece boş oy atacaklar ile Seba’cılar 2 pay diğeri 1 payda kalacaktır.

9- Dolayısıyla seçime girecek arkadaşlar seçimi kazanmak için oyunu buraya çekmek zorundalar. Seçmene bana oy verin, vs vs ile bu iş kolay değil. Çünkü dediğim gibi YD ve ANÇ koalisyonun yapıldı, kıtalar, hazır.

10- Baskın seçim ancak üyelere cumartesi günü buraya yoğunlaşın ve ibra etmeyin. Demek ile olup kazanılır. Zaten ibra olmazlarsa pazar günü maç sizin. Seçim sizin.

11-Şimdi bunları arkadaşlara iletin, çünkü benden göremezler, neredeyse hepsi bana itibar suikastçiliği yaptığı için engelli durumda. Seçim bitsin, ANÇ – insin hepsi ile sonra hesaplaşırız. Kebapçıda BJK’ünü dizayn etmek isteyenler dahil. Özelikle onları hop hop zıplatacağım.

Hürser Tekinoktay Mayıs ayında yapılacak seçim için çağrı yaptı.

Hürser Tekinoktay: Ahmet Nur Çebi’nin sakladığı gerçekler ile neden genel kurula gitmediği açıkladı

Hürser Tekinoktay: “Cevap ver Fuat, keşke bir bardak su içmiş olsaydık.” dedin mi, demedin mi?

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Tekinoktay Fuat Çimen’in ekibine çağrı yaptı: Maçı Cumartesi kazanırsınız - Medya Oluşum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: