Hürser Tekinoktay: “Kongre simsarları şayet iradeyi yine kongrenin elinden almaya devam ederlerse; hepsini tek tek ifşa edeceğim”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Hürser Tekinoktay: Hepinizi tek tek ifşa edeceğim

Beşiktaş’ın mali genel kurulu öncesi önceki dönem başkan adayı olan Hürser Tekinoktay  hiç bir dönemi ibra etmediğini tekrar bildirdi ve “Ahmet Nur Çebi ile ilgili yapılacak son oylama bazı kongre simsarları için son viraj olacaktır. Şayet iradeyi yine kongrenin elinden almaya devam ederlerse; Bundan sonra vereceğim şahsi mücadele sadece sahada ve hukuk önünde olacaktır. Ve bu kişilerin hepsini tek tek ifşa edeceğim”” dedi

Hürser Tekinoktay’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Değerli Beşiktaşlılar, Yarın yapılacak mali genel kurulda ikisi Fikret Orman bir tanesi Ahmet Nur Çebi dönemi olmak üzere 3 dönem için ibra oylaması yapılacak. Biz bu 3 dönemi de ibra etmeyeceğiz.

İbra etmememizin ana sebebi Beşiktaş’ın geleceği olan Fulya Projesinde kaybedilen tüm hakları geri almamızı yol açan kazandığımız davanın sümen altı edilmeye çalışılmasıdır.

Aynı zamanda Ahmet Nur Çebi yönetimini; İbrası bozulan Demirören dönemi ile birlikte tek başına ibra edilmeyen Fikret Orman ile ilgili hiç bir hukuki ve resmî işlem yapmayıp o dönemleri zaman aşımına sokup PAKLAMAYA çalıştıkları için İBRA etmeyeceğiz.

Bu arada özellikle Cumartesi günü Ahmet Nur Çebi ile ilgili yapılacak son oylama bazı kongre simsarları için son viraj olacaktır. Şayet iradeyi yine kongrenin elinden almaya devam ederlerse; Bundan sonra vereceğim şahsi mücadele sadece sahada ve hukuk önünde olacaktır.

Bu arada özellikle Cumartesi günü Ahmet Nur Çebi ile ilgili yapılacak son oylama bazı kongre simsarları için son viraj olacaktır. Şayet iradeyi yine kongrenin elinden almaya devam ederlerse; Bundan sonra vereceğim şahsi mücadele sadece sahada ve hukuk önünde olacaktır.”

Ahmet Nur Çebi ile Fulya müteahhiti Yaşar Aşçıoğlu beraber seçim kazanmışlar. Beşiktaş’ta ilginç bir Trabzon ve Beşiktaş hikayesi

Paylaş.
%d blogcu bunu beğendi: