Spor Haberleri

Son Dakika: Serdal Adalı adaylığını açıkladı, sportif direktörü açıkladı

Serdal Adalı düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş’ta başkanlığa aday olduğunu duyurdu.

BJK Başkanlık yarışından çekilen Serdal Adalı TJK Başkanı oldu

Serdal Adalı, Beşiktaş’ta başkanlığa aday olduğunu duyurdu. Basın toplantısında konuşan Adalı şu ifadeleri kullandı:

“Büyük Beşiktaş camiasının bana bir borcu olduğu söylenmesinden ar ederim. Geldiğimiz noktada Beşiktaş başkanına kendi stadyumunda parmak sallanır hale gelmiş, saha içinde ve dışında sürekli haksızlığa uğrar hale gelmiştir.

Sırf bunlar için bile aday olmak gerekiyor. Beşiktaş başkanlığına adayım. Birinci hedefimiz sürdürülebilir bir başarı. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. En kısa zamanda hak ettiğimiz noktaya ulaşacağız.”

Guti’leri Quaresma‘ları Almeida’ları Simao’ları getirdiğimiz dönem bir üstünlüğümüz vardı. Sokakta herkes Beşiktaşlıydı. Şimdi de öyle olması gerekir.

Serdal Adalı:”Beşiktaş’ın sahibi Beşiktaşlılardır.”

“Beşiktaş’ın sahibi Beşiktaşlılardır. Lütfen oyunuzu kullanın. Bir zamanlar tüm rakiplerimizin korkulu rüyası olan bu büyük camiamızın, ezeli rakiplerimizle aramızdaki makasın daha fazla açılmasına müsaade etmeyin.” diyen Serdal Adalı sözlerine şöyle devam etti.

“BAŞKANLIĞA ADAY OLMAMIN EN ÖNEMLİ SEBEBİ…”

Beşiktaş için ne yaptıysam bundan sonraki süreçte görev verilmesi halinde daha fazlasını yapmaya hazırım. Geldiğimiz noktada -çok acıdır ki- Beşiktaş başkanına İnönü Stadyumu’nda parmak sallanır hale gelmiş, saha içinde ve dışında Beşiktaş her türlü adaletsizliğin fütursuzca muhatabı konumuna getirilmiştir.

NationalTurk Haber

Başkanlığa aday olmamın ilk ve en önemli sebebi buna yeter artık demektir. Beşiktaş’a dair çok büyük ümitlerim ve hayallerim var. Bu kulübün sağlam vizyonla çok kısa bir sürede nerelere gelebileceğini görüyorum, heyecanlanıyorum. Bu inanç başkan adayı olarak huzurunuzda olmamın sebebidir. Profesyonel kadromuzla ve hiç tükenmeyen inancımızla her kulvarda başarılı olmayı, en önemlisi sürdürülebilir başarıyı birinci hedefimiz olarak belirledik.

Son Dakika: Serdal Adalı adaylığını açıkladı, sportif direktörü açıkladı
Son Dakika: Serdal Adalı adaylığını açıkladı, sportif direktörü açıkladı

SERDAL ADALI: ÜMRANİYE’NİN TAPUSUNU KAZANDIRMAK İSTİYORUM

Benim en acil projem Futbol takımını ayağa kaldırmak. Hayali projelerle insanları yormanın, yapamayacağımız şeyleri göstermenin anlamı yok. Ben sıkıntıların nereden geldiğini biliyorum. Ben Ümraniye sürecini yakından takip ediyorum. Önümüzdeki süreçte Ümraniye’nin tapusunu alabilirsek rahmetli Seba’dan sonra Beşiktaş’a tapu kazandırmak istiyorum.

“SPORTİF DİREKTÖRÜMÜZ MEHMET ÖZDİLEK OLACAK”

Mehmet Özdilek ile anlaştık. Kazanırsak sportif direktörlük görevini Mehmet Özdilek’e vereceğiz.”

Serdal Adalı Şan Ökten Tesisleri’ni yapacağım

Şan Ökten Tesislerini daha önce yapmak için proje vermiştim. Yapmadılar. Genel Kurul bana yetki verirse en kısa sürede Şan Ökten tesilerini yapacağım.

Orman’ın ile Çebi’nin cevabını veremedikleri ve ilginç bir Şan Ökten hikayesi

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu