Magazin Haberleri

Sedef Orman spiker Erhan Çelik ile birlikte

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın eski eşi Sedef Orman (Zaim) ile şarkıcı Gülben Ergen’den boşanan haber spikeri Erhan Çelik’in birlikte oldukları ortaya çıktı.

Gülben Ergen’den olaylı bir şekilde boşanan haber spikeri Erhan Çelik ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın eski eşi Sedef Orman yeni bir aşka yelken açtı. Magazin gazetelerinin haberine göre Erhan Çelik ile Sedef Orman’ın (Zaim) aşkı birkaç hafta önce başladı. Bir etkinlikte tanışan ikilinin birbirlerinin telefonunu aldıkları, kısa süren mesajlaşmadan sonra da buluşmaya başladıkları öğrenildi.

Posta’da yer alan habere göre; Erhan Çelik’in, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Twitter hesabından yaptığı “Her şeyden geçip sedef kaplı bir hayatta biriktirmeye başladığım umutlarım var artık. Hayatı öğreten herkesin öğretmenler gününü kutlarım” şeklindeki paylaşımı da bu aşkı doğrular nitelikte.

Erhan Çelik’in “Sedef kaplı bir hayat” benzetmesi Sedef Orman’a bir gönderme olarak algılandı. Çiftin samimi şekilde görüntülendiği fotoğrafın da bir davette çekildiği konuşuluyor.

Sedef Orman’ın yakın çevresi bu aşkı “Evet, görüşüyorlar henüz çok yeni bir ilişkideler” ifadesiyle doğruladı.

Erhan Çelik ve Sedef Orman, hafta sonunu Mardin’de birlikte geçirdi. Mardius Konak Oteli’nde kalan çift, Mor Gabriel Manastırı’nı da ziyaret etti. Sedef Orman, Instagram’dan Mardin’de kaldıkları otelin fotoğrafını paylaşıp altına “Bir masalın içindeymiş gibi” diye yazdı.

Bu arada takipçileri de aynı fotoğrafın altına “Erhan Çelik’le birlikte olduğunuz haberleri var, tebrikler” diye yazdı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, teknede başka bir kadınla samimi fotoğraflarının çekilmesi sonrasında 22 Eylül 2012’de Sedef Orman’dan boşanmıştı.

Fikret Orman, 2012’nin temmuz ayında Bodrum’da, yatına gelen genç bir kadını kucağında taşırken görüntülenmişti. Orman, adının Bahar Özden olduğu öğrenilen kadın için “Arkadaşımın yeğeni” demiş, ancak ikilinin 2 yıldır ilişki yaşadıkları iddia edilmişti.

NationalTurk Haber

Özden ise “Aşk benim. İstediğim iş adamıyla aşk yaşarım, kime ne? Olay günü ayağım sehpaya çarptı. Beni şakalaşarak kucağına aldı” demişti.

Sedef Orman, ayrılığın anlaşma ile gerçekleştiğini ifade ederek, ”Fikret Orman çocuklarımın babasıdır. Her zaman kendisine aile olarak saygımız olacak. Dost kalacağız. Birbirimize desteğimiz sürecek” demişti.

Fikret Orman da, ”Böyle bir olay var. Bunlar aile özelimiz. Hayırlı olsun” diye konuşmuştu.

[adrotate banner=”309″]

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu