ŞAHAN’e Beşiktaş!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Sevgili Beşiktaşlılar dün akşam oynanan Beşiktaş – Elazığspor maçında hepimiz haftalardır beklediğimiz hep yüreğimizde taşıdığımız Beşiktaş ruhunu ve mücadelesini görür gibi olduk değil mi?

Dün akşam maçın başlangıç düdüğü çalana kadar hepimizin içinde tedirginliklerle dolu, stresli ve ümtsiz bir hava hakimdi.  Takımın bir çok oyuncusu sakat, cezalı veya kadro dışı iken Teknik Direktör Slaven Bilic’in nasıl bir 11 ile saha çıkacağı merakla beklenirken açıklanan kadroda yüreğimize su serpmeye yetmedi belki de. .

Başlangıç düdüğü ile başlayan ve 90. Dakikaya kadar süren o mücadele, sahada ki ruh ve azim ise hepimizin şaşkınlıklar içinde izlediği ve neredeyse parmak ısırdığı bir akşam ile sonuçlandı.

Evet Beşiktaş’ın eksik veya aksayan yanları vardı fakat ben olumsuzluklardan ziyade bu maç ile ilgili olarak sadece güzel olan şeyleri yazacağım..

Dün akşam ki Beşiktaş’ta ruh vardı!

Dün akşam ki Beşiktaş’ta mücadele vardı!

Dün akşam ki Beşiktaş’ta hırs vardı!

Dün akşam ki Beşiktaş’ta inanç vardı!

Dün akşam sahada 11 yürekli futbolcu vardı!

Ve dün akşam sahada OLCAY ŞAHAN vardı.. UĞUR BORAL vardı.. Altın kafa SİVOK vardı..

Dün akşam sahada gol atamasa bile özellikle ikinci yarıda ortaya koyduğu inanç ve azim ile mücadele eden Mustafa Pektemek vardı..

Dün akşam sahada mücadele eden ve İNANAN Beşiktaş’lı futbolculara teşekkür ederim.

beşiktaş-elazığspor-olcay-şahan

Özellikle OLCAY için akşamki ŞAHAN’e oyununun sürekliliğini ve Beşiktaş’a yakışır bir şekilde 90 dakikaya yaydığı mücadelesinin devamını temenni ediyorum.. Dün akşam sahada sadece Olcay Şahan yoktu. Beşiktaş’ın uzun süredir saha içinde olmayan LİDER’i vardı.. En zor gün bugün ise Olcay ŞAHAN’e bir şekilde çıktı işin içinden. Kendisine teşekkür ediyorum.

Beşiktaş’ın her zaman ki gibi aksayan kronik sorunları elbet vardı tabi buna Elazığspor’un etkisizliğini de ekleyebiliriz ama bu kez olumsuzlukları yazmak gelmiyor içimden.. Elbet değerlendiririz dostlar.

NOT: Ben dün akşam izlediğim Beşiktaş’ta Ramon Motta’yı ve Hugo Almeida’yıda görmeyi çok isterdim. Dünya üzerinde aldıkları cezaların silinmesine örnek teşkil edecek olaylar varken Beşiktaş yönetiminin bu duruma sessiz kalması veya hala bir sonuca varamaması hem taraftarı, hem takım arkadaşlarını hem de haksızlığı uğrayan bu iki futbolcuyu fazlası ile üzdüğü kanaatindeyim.

Saygılarımla,

Muharrem ELEVLİ

 

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: