Şafak Mahmutyazıcıoğlu: “Sen bu dergiye demeç verirken bu insanlar Beşiktaş için ter döküyordu.”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Şafak Mahmutyazıcıoğlu sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi‘nin Trabzonspor dergisine vermiş olduğu bir röportajın resmini atarak “Sen bu dergiye demeç verirken bu insanlar Beşiktaş için ter döküyordu, herkes az kendine gelsin. Bu kadar tesadüf hayra alamet değil.” diyerek bir paylaşımda bulundu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’den Ahmet Nur Çebi’ye : “Sen bu dergiye demeç verirken bu insanlar Beşiktaş için ter döküyordu.”

Mahmutyazıcıoğlu’nun paylaşımında Ahmet Nur Çebi’nin yıllar önce Bülent Gürkan ve Aytekin Akay’ın çıkarttığı Trabzonspor Dergisi’ne vermiş olduğu röportaj bulunuyor.
Röportajda Ahmet Nur Çebi’nin “Futbolun endüstri haline geldiği ve profesyonel yönetildiğini iddia ederek kalıcı yatırımların Trabzonspor’un geleceği için şart” dediği sözler var.

Ahmet Nur Çebi “Trabzonspor’un geleceği için kalıcı yatırımlar şart”

Aytekin Atay’ın yaptığı röportajda Ahmet Nur Çebi’nin Trabzonlu ve Trabzonsporlu iş adamı olarak tanıtıldığı ve “Trabzonspor’un geleceği için kalıcı yatırımlar şart” sözünü manşet olarak kullandığı görüldü.

Trabzonsporlu iş adamı Ahmet Nur Çebi diyerek tanıtılan röportajın 2005 yılında yapıldığı tahmin ediliyor.

Dönemin Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak ve yönetim kurulu 1 yıllık görev sürelerinin 2006 yılında  dolmasıyla birlikte Trabzonspor Dergisi’nin ekibide değiştirmişti. Trabzonsporlu iş adamı Ahmet Nur Çebi diyerek tanıtılan röportajın 2005 yılında yapıldığı tahmin ediliyor.

Şafak Mahmutyazıcoğlu daha sonra  “Sosyal medya = Bu gün Kral, yarın bittin. Bu gün “Saha ya çıkma 10 sene Şampiyon olma” 10 gün sonra Paralar Nerede. Beşiktaş’ı bu dengeler ile yönetmeye kalkarsan bu seni yer. Hani bizim değerler manzumemiz. Eğer Beşiktaş’ı az seviyorsanız gerçekten azıcık sevginiz varsa…

Az kendine bırakın Genel Kurul bir hesap sorsun, hadsizler kenara çekilsin, suçlular hesap versin. Bırakın Beşiktaş kendine gelsin. 13-25 yaş arası klavye delikanlıları değil BJK Kongre Üyeleri karar versin.

Bakın Kaç gün geçti Genel Kurul a 2 hafta kaldı ortada KPMG raporu yok. Bırakın şu kolpacıları gömelim sonra kanımız dahi helaldir. Mert adam meydana çıkar, bırakın kaçanların hesabını görelim, izin vermeyin Sergen hocayı kendilerine dümen edip gizlenmesinler, bu kadar sahip çıktınız ne kaybederiz 3 maç daha sahip çıkın. Sergen hoca Beşiktaş’dır.”

“Sergen Yalçın’ın başarısını ödüllendirmek yerine yeni kontrat için aylarca oyaladınız, TFF, MHK’ye  ve basına karşı onu yapayalnız bıraktınız”

Kimse kusura bakmasın ama imkansız denilen dönemde 13 oyuncuyla takıma 2 kupa kazandıran Sergen Hocanın günah keçisi ilan edilmesini hazmedemiyorum. Sanki takımı şapkadan tavşan çıkararak kupalara boğan Sergen Yalçın değil de sizmişsiniz gibi onu arka plana atarsanız, başarısını ödüllendirmek yerine yeni kontrat için aylarca oyalarsanız, gerek federasyon da, gerek mhk da, gerek de basında onu yapayalnız bırakırsanız yakalanan bu büyülü ahenk de bozulur, yerle bir olur. Başkanlık transfer yapmaktan ibaret değildir.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu “Asıl istifa etmesi gerek Ahmet Nur Çebi ve ekibidir”

Başkanlık tüm sorunların üstesinden gelmektir. Siz hocamızı algıcılara yem ettiniz, siz hocamıza sahip çıkamadınız. Sergen istifa diyor herkes. Belki çok eleştireleceğim ama asıl istifa etmesi gereken hocamız değil Ahmet Nur Çebi ve ekibidir. Mükafatı alıyorsan bedeli de.” diye paylaşımlarda bulundu.

Şenol Güneş üzerine

“Arkadaş, insanlar Şenol Güneş’e yaptınız diyor, başkası alakası bir şey söylüyor. Ben kanaat önderi değilim sahip çıkayım, kimsenin de kuyusunu kazmadım istemediğime istemem dedim. Ama bunları yazanlar, siz bezle gezerken, Sergen Yalçın bu takımda gol atıyordu, az edep.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu “Beşiktaş’ta pusu kültürü hakim”

Bırakın bunları nerede KPMG raporu. Anlayın da artık, BJK de pusu kültürü hakim, devam mı yoksa bitirecek miyiz bu durumu. Buyrun masaya hodri meydan. Ses yok… Pusucular mı, Hodri Meydancılar mı?” dedi.

FULYA DAVASI  |  MESUT YILMAZ   |  YAŞAR AŞÇIOĞLU  |  ENGİN BALTACI  | AHMET NUR ÇEBİ | YILDIRIM DEMİRÖREN  |  FİKRET ORMAN

Büyük Skandal! Çebi: “Fulya’da Beşiktaş’ın Kaybı Yoktur, Konu Kapanmıştır”

Tahkim Skandalının Detayları! 4 Üyenin Tamamı Nurol İnşaat Bağlantılı

Paylaş.

3 yorum

  1. Geri Bildirim: İnönü stadyumuna alınan ve olaylarla çıkartılan Trabzonsporlu taraftarlar büyük tepki topladı - Beşiktaş Postası

  2. Geri Bildirim: Fulya'da zarar 100 milyon dolarmış! GÜNAYDIN BEYLER! - Beşiktaş Postası

  3. Geri Bildirim: Nispetiye Caddesi'nin üzerindeki bir kafeye düzenlenen silahlı saldırıya karışan çetenin üyeleri yakalandı - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: