Beşiktaş İlçesinden Haberler

Rıza Akpolat: Beşiktaş’ın her köşesini 100’üncü yıl için süsledik

Beşiktaş Belediyesi ve Belediye Başkanı Rıza Akpolat Cumhuriyet’in 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında ilçe sakinlerine bayrak dağıtımı yapıyor.

Beşiktaş’ta Cumhuriyetin 100’üncü yılına coşkuyla girileceğini belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını sadece bir kez kutlayabiliriz. Beşiktaş’ımızın her köşesini 100’üncü yıl için süsledik.

Rıza Akpolat : Tüm komşularımızı şanlı bayrağımızla ve Ata’mızla donatmaya davet ediyorum”

Şimdi de tüm komşularımı evlerini, iş yerlerini, sokaklarını şanlı bayrağımızla ve Ata’mızla donatmaya davet ediyorum” dedi.

Cumhuriyetin 100’üncü yılının coşkulu bir şekilde kutlanması için Beşiktaş Belediyesi hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı saha çözüm ekipleri ilçenin bütün sokak ve caddelerini dolaşarak esnafa ve vatandaşlara bayrak dağıtıyor.

“BEŞİKTAŞIMIZIN HER PENCERESİNDE, HER YERİNDE ATAMIZ VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ OLSUN İSTEDİK”

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise konu hakkında şu mesajı paylaştı:

“Değerli komşularım; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını özlemle anarken, Beşiktaş’ımızın her penceresinde, her yerinde Atamız ve şanlı bayrağımız olsun istedik. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız ve Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı kutlu olsun.”

İlçe sakinlerinden Ferda Yücel, ‘’29 Ekim, Cumhuriyet Bayramımızın 100’üncü yılının kutlu olmasını temenni ediyorum ve herkesin Atatürk’e saygı göstermesinden çok memnunum’’ dedi.

NationalTurk Haber

Etkinlik hakkında konuşan bir diğer ilçe sakini Necdet Üneri ise “Atatürk’ümüzün bize, böyle bir ülkeyi bu halde teslim etmesi çok büyük bir olay. Bunda dolayı Ata’ma minnettarım” diye konuştu.

Polat Akatlar Skandalı: Boğaziçi Sit Alanına 15 Kat İmar!

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu