Philips LED Ampul Serisi

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

PHILIPS LED AMPUL TEKNOLOJİNİN ÖTESİNDE

Philips LED Ampul serisi bugun tuketicilerin en çok tercih ettikleri markalardan biri. Dekoratif ve kullanımı kolay olması ile bir çok yerde kullanılabiliyor.

Philips LED Ampuller kullanıldığı mekânlarda teknolojisi ve şık dizaynı ile beğenileri uzerine toplamasının yanı sıra parlak ışık sağlaması ile de şıklık ve guzellik getiriyor. Philips LED Ampul serisi aynı zamanda parlak ışığı sayesinde dikkati uzun sure koruyarak kişinin çalışma performansını da arttırıyor.

Philips LED Ampul her alanda kullanılabildiği gibi kullanıldığı alanlarda farklı ambiyanslar da yaratabiliyor. Yuzde 90’a varan enerji tasarrufu ve 25 bin saate kadar uzun ömurlu olması urunu çevreci kılan ve tercih edilmesini sağlayan önemli özelliklerden bir kaçı.

Philips LED Ampul serisi her zevke hitap edebiliyor. urunun Econic, Novallure ve AccentWhite serisi farklı amaçlarda farklı zevkler için kullanılabilecek tasarımlar içeriyor. Econic Serisinde 3W ve 5W Led Ampuller performans, Novallure ve AccentWhite serisinde ise ambiyans odaklı Led Ampul teknolojileri bulunuyor.

Philips LED Ampul serisi Philips yetkili bayilerinde satılıyor.

Paylaş.

2 yorum

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: