Spor Haberleri

Skandal Dava! Orkan Çınar’ın İmza Parasını Kimler Bölüştü?

Ajansspor yazarı Atilla Türker, Beşiktaş’ın 6 yıl önce Gaziantepspor’dan transfer ettiği Orkan Çınar için kulüpten ödenen 1 milyon Euro’nun bazı kişiler tarafından paylaşıldığını yazdı.

Atilla Türker’in Ajansspor ‘da yazdığı habere göre; Orkan Çınar’ın 1 milyon Euro imza parasının bazı kişilerce paylaşıldığı belgelendi. Fikret Orman, Umut Güner, Ahmet Ürkmezgil, Metin Albayrak’a dava açıldı.

Elindeki dava dilekçesine göre yazıyı kaleme aldığını belirten Türker, “Beşiktaş Kulübü, Beşiktaş Kulübü’nün eski başkanı Fikret Orman’a ve de Orman’ın yönetiminde bulunan Umut Güner, Ahmet Ürkmezgil ve Metin Albayrak’a dava açtı.

Mevzu şu: 6 yıl önce Gaziantepspor’dan Beşiktaş’a transfer edilen Orkan Çınar’ın 1 milyon Euro’luk (20 milyon Türk Lirası) imza parası Orkan Çınar’ın cebine girmedi, bazı kişiler tarafından bir güzel pay edildi. Orkan Çınar’ın babası Meriç Çınar’ın şikâyeti sonucu acı gerçek ortaya çıktı. Beşiktaş Kulübü’nün mali yapısını inceleyen ve Fikret Orman’ın Fulya Davası’nın yer almadığını belirttiği KPMG adlı bağımsız denetim şirketinin raporunda bulunan tüm belgeler doğrultusunda bu müthiş rezaleti gözler önüne serdi” ifadelerini kullandı.

yunanistan kira garantili golden visa yurt disi emlak

Yazının devamı şöyle;

Evet, 2017 yılında Beşiktaş’la 5 yıllık sözleşme imzalayan Orkan Çınar’ın 1 milyon Euro’luk imza parasının başkalarının cebine girdiği tanık ve belgelerle ortaya konuldu.
Dava dosyasındaki en çarpıcı iddia şu: Beşiktaş Kulübü’nün o dönemki yöneticilerinin istemi ve organizasyonu sonucu bu 1 milyon Euro’luk operasyon gerçekleşti.
Nasıl mı oldu? Beşiktaş Kulübü, Orkan Çınar’a imza parası karşılığında 1 milyon Euro tutarında 4 adet çek verdi. Akabinde Orkan’a bu çekler ciro ettirildi, hemen ardından da Orkan’ın elinden bu çekler geri alındı. Sonra da bu çekler elden ele her yerde dolaştı.
Evet, mevzu korkunç boyutta…
Beşiktaş Kulübü’nün uçan paralarına bu şekilde 1 milyon Euro daha eklenmiş oldu.

NationalTurk 7 yıl önce yazmıştı! Jorge Mendes ve Ahmet Bulut’un Beşiktaş belgeleri Football Leaks’te yayınlandı

NationalTurk Haber

Yavaş yavaş ilerleyelim.

Baba Meriç Çınar’ın Beşiktaş Kulübü’nün mevcut yöneticilerine yaptığı şikâyet sonucu müthiş rezalet ortaya çıktı.

Beşiktaş Kulübü Yönetimi de olayın ciddiyeti doğrultusunda çok sayıda tanıkla konuştu.
Ayrıca çok sayıda belge temin edildi.
Hukuki süreç başlatıldı.
Eski Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın yanısıra o dönemin etkili yöneticilerinden Ahmet Ürkmezgil, Metin Albayrak ve Umut Güner’e “Ağır kusurlu işlem ve eylemleri neticesinde Beşiktaş Kulübü’ne zarar verdikleri” gerekçesiyle tazminat davası açıldı.

Fikret Orman: “Bu raporun içinde fulya davası neden yok”

Bu 1 milyon Euro’luk 4 adet çeki kim aldı, kim ciro etti, nasıl ciro edildi, dava dosyasında yer alıyor.
Belirteyim, İstanbul 10. Asliye Ticaret Mahkemesi’nde görülen bu müthiş davanın ilk duruşması 7 Aralık 2022’deydi. İkinci duruşma ise 22 Mart 2023’te saat 14.10’da…
Şimdiden duyurulur.

Yazının Tamamı İçin Tıklayın

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

yunanistan kira garantili golden visa yurt disi emlak
SELANİK KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu