“Ne olursa olsun kazanmak lazımı getiren kulüp Galatasaray’dır”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, BJK TV’de çarpıcı açıklamalar yaptı. Urgancılar’ın özellikle Galatasaray hakkındaki sözleri çok tartışılacak.

Galatasaray sayesinde aklına şerefli ikincilikler geldiğini ifade eden Urgancılar, “Ne olursa olsun kazanmak lazımı getiren kulüp Galatasaray’dır.” şeklinde bir açıklama yaparak Galatasaray’a ağır bir göndermede bulundu.

Mesut Urgancılar’ın açıklamaları;

Galatasaray maçı öncesi Ahmet Nur Çebi ile başlayan açıklamalar oldu sizin düşünceleriniz nedir?

“Ezeli rekabete dair söyleyecek bir şey yok. Ancak taraftara şirin gözükmek için Galatasaraylı dostlarımızdan bazıları sağ olsunlar ağzına geleni söylediler, esirgemediler. Bu anlamda bir gönül kırgınlığı ve ağrımıza giden tarafları olmuştur. Bunlar kötü birer hatıra olarak kalır. Ben Galatasaraylı bir ailede büyüdüğüm için mecburen Galatasaraylı gibi gözüken bir çocuktum. Ama kendi fikrim oluştuktan sonra Beşiktaşlı oldum. Babam Galatasaraylı’ydı. Benim için Galatasaray Metin Oktay’dır. Bugün rahmetli olan Metin Kurt’dur. Bugün Galatasaraylı dostlarımız ile konuştum. Galatasaray maçlarından önceki Efsaneler programında Metin Kurt’u ağırlamadılar. Bunun acısını çekiyorlar. Galatasaray sayesinde benim aklıma şerefli 2.’likler geliyor. Eğer hal böyle ise Galatasaray karşılaşmalarında galibiyet hakkı sadece Beşiktaş’ındır. Ezeli rekabet deniyorsa biz kazanmalıyız. Ne olursa olsun kazanmak lazımı getiren kulüp Galatasaray’dır.”

Haluk Levent’ten Mesut Urgancılar’a sert cevap

Mesut Urgancılar Acun Ilıcalı krizi devam ediyor

Mesut Urgancılar Kimdir?

Mesut Urgancılar: Beşiktaş taraftarı riyakar ve hain

Mesut Urgancılar’dan tepki çeken Sergen Yalçın açıklaması

Mesut Urgancılar’da çok tatışılacak sözler “Ne olursa olsun kazanmak lazımı getiren kulüp Galatasaray’dır

Mesut Urgancılar’dan Beşiktaş Dergisi Özel Açıklamaların tamamı için 03.12.2012

Mesut Urgancılar’dan Beşiktaş Dergisi Özel Açıklamaların tamamı için 25.08.2012

Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Beşiktaş kongre üyesi Fuat Çimen: "Yargıtay’ca onanan karar doğrultusun da  BeşiktaşJK’yı zarara uğratanlara karşı dava açtı mı?" - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz