Mesut Urgancılar’dan tepki çeken Sergen Yalçın açıklaması: “Kontrat sezon sonuna bakılacak “

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen olağan divan kurulu toplantısında renkli üyelere karşı açılmış davayı açanlara “Beşiktaş üzerinden kendilerine kimlik sağlamaya çalışanlar” diye hitap ederek Beşiktaşlıların tepkisini çeken Genel Sekreter Mesut Urgancılar şimdi de Radyospor‘a konuk olduğu programda hakemler ve Sergen Yalçın hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Özgür Sancar’ın konuğu olarak programa katılan Mesut Urgancılar son bir yıldır inanılmaz hakem hatalarından söz etmezken 1986 yılındaki Ahmet Akçay’ın olayına atıfta bulunarak “Dünya tarihinde hakemden gol yiyen tek kulübüz” değerlendirmesini yaptı.

Sergen Yalçın’ın sözleşme uzatma durumuyla ilgili ise “Amacımız önce şampiyonluk sonra Sergen Yalçın’ın yeni kontrat konusuna bakılacaktır.” dedi.

Bu açıklama sonrası beşiktaş camiasından büyük tepkiler geldi..

Okan Koç “Sergen Yalçın Beşiktaş’ın kırmızı çizgisidir. Sizler unutulursunuz lakin Sergen Yalçın her zaman kalır diye açıklama yaptı..

Mesut Urgancılar’ın daha önce Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun büyük spekülasyonlar yaratan 11 daire ile ilgili “Firmayı Ahmet Nur Çebi buldu ve işi o halletti. Beşiktaş zarar ettiyse işi yapan Ahmet Nur Çebi’dir” dediği konuyu önceki hafta sonu tekrar gündeme getirmesi de bazı çevreler tarafından yöneticiler tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Sergen Yalçın açıklamasıyla ilgili diğer tepkiler;

 

Paylaş.

2 yorum

  1. Geri Bildirim: İli kupalı Beşiktaş'ta kriz büyüyor. - Beşiktaş Postası

  2. Geri Bildirim: Sergen Yalçın : "Yaşananlar beni çok üzdü. Onurum, gururum kırıldı." - NationalTurk

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: