Mesut Urgancılar Acun Ilıcalı krizi devam ediyor

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Geçtiğimiz günlerde Acun Medya’nın sahibi ve Fenerbahçeliliği ile bilinen Acun Ilıcalı, memleketinin takımı olan Erzurumspor için “Erzurumspor Gecesi” adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenleneceğini duyurmuştu.

Ancak Ilıcalı daha sonra, Erzurumspor – Beşiktaş maçı öncesinde yapılması planlanan bu organizasyonu Beşiktaşlı dostlarının yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi adına pazartesi gününe ertelenmesine karar verdiklerini açıklamıştı.

Bu erteleme kararının duyurulmasının ardından Beşiktaşlı yönetici Mesut Urgancılar, “Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha çok yardım eder diye mi? Yoksa öyle ya da böyle zaten yanlış bir zamanlama mı?” şeklinde bir tweet atmıştı.

Bu açıklamaya tepki gösteren Acun Ilıcalı kendisiyle ilgili tweet atan Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar’a sert bir şekilde cevap verdi.

“Bize bu şekilde bir imayi yapacak kadar akıl tutulması yaşaman ilginç. Beşiktaşlı dostlarımız yanlış anlamasın diye planlanan Erzurumspor gecesini erteledik. Dominik’ten yayın yapmak zorunda kalacağız. Senin gibi içindeki kötülükleri dökenler böyle değerli bir kulübü temsil etmemeli. Yüzün kızarır mı bilmem ama Beşiktaş’ın destek kampanyasını kanalımda ücret talep etmeden yayınladım. Hatta Beşiktaş’a senden daha fazla destek vermiş olabilirim. Umarım Beşiktaş’a klavyen dışında benim Fenerbahçe’ye verdiğim desteğin yüzde birini vermişsindir.”

Acun Ilıcalı’nın öğleden sonra saat 14.31’de yaptığı açıklamadan yaklaşık 5,5 saat sonra Mesut Urgancılar’dan bir cevap geldi.

Urgancılar’ın şahsi twitter hesabından verdiği cevap;

“- Tanımadığınıza “siz” demeli, polemikten rating ummamalısınız
– Gönül verdiğiniz renklerinizin ve yardım etmeye çalıştıklarınızın zamansız girişiminizden zarar görmemesi uyarısına teşekkür etmelisiniz
– İyilik adına paradan söz etmek cehalet, yardımı dillendirmek erdemsizliktir.” oldu.

Mesut Urgancılar 2012 Yılında genel sekreter olduğu dönemde de Haluk Levent ile bir başka kriz yaşamıştı.

2012 yıllında Haluk Levent’in Feda tişörtü alanlara İzmir’de bedava konser vermesi üzerine dönemin yönetimi tarafından engellenmeye çalışılmış ve Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Mesut Urgancılar’ın “Haluk Levent’in sanat yaşamı bitmiş, Beşiktaş üzerinden reklam yapıyor” sözleri üzerine Haluk Levent Twitter hesabından şu açıklamaları yapmıştı:

“Mesut Urgancılar “H. Levent’in sanat yaşamı bitmiş Beşiktaş üzerinden reklam yapıyor” demiş. Sanat ne demek Mesut usta? Şarkılar ölür mü? Son 1 ayda yaptığım 17 konserime gelen 200 bine yakın insan uzaydan mı geldi Mesut Usta? Onlar ölü bir adamı niye dinlesinler ki? Senin sanat anlayışında “yaşamak” için iki dakikada iki hatunla Bodrum’da fink mi atayım? Magazin fazla bahsederse ölmemiş mi olurum..? Beşiktaş maçlarına gelenlerin sülalesi sorgulansın Mesut. Eğer icra borçları varsa içeri alınmasın. Maç izletilmesin. Böylece tertemiz oluruz ve Beşiktaş yönetiminde bu anlayış hakim oldukça Beşiktaştan nefret etmeyeceğiz.. Beşiktaş’a daha çok sarılıp onu koruyacağız Sn. Mesut Urgancılar.”

Mesut Urgancılar Haluk Levent haberi 

Beşiktaş Süper Lig’in 34. haftasında 11 Nisan Pazar günü Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a konuk olacak.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: "Ne olursa olsun kazanmak lazımı getiren kulüp Galatasaray'dır" - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: