Ahmet Nur ÇebiBJK HaberleriSpor Haberleri

Mustafa Çevik: Ahmet Nur Çebi seni ülke spor medyasında en eski tanıyanım. Dön bu yoldan

“Beşiktaş’taki teknik direktör krizine şimdi de Karabük Haber Spor Editörü Mustafa Çevik karıştı.

Bilindiği üzere Sergen Yalçın sonrası Ahmet Nur Çebi uzun süredir aklında olan Şenol Güneş ile anlaşmış ve hatta Şenol Güneş geçtiğimiz günlerde Trabzon’dan hareket ederek İstanbul’a gelmişti.

Başkan Ahmet Nur Çebi, takımı Güneş’e emanet etmek istese de Adnan Dalgakıran, Mesut Urgancılar ve Passolig müdürü Ceyhun Kazancı ile Ahmet Nur Çebi arasında yönetim kurulunda fikir birliği sağlanamadı.

Estoril takımı Menajer’lerin takımıdır,

Karabük Haber Spor Editörü Mustafa Çevik ise sosyal medya hesabından: “Beşiktaş teknik direktörlük için Portekizli Bruno Pinheiro ile anlaşmış.Ahmet Nur Çebi seni ülke spor medyasında en eski tanıyanım.sen tanımazsın Pinheiro’yu. Estoril takımı Menajer’lerin takımıdır, etrafında sana Pinheiro aklını verenler ya kendi ya oğlu menajer dön bu yoldan.

Estoril başkanının damadın’da her türlü katakülle var. Ülkenin en eski kulübü Beşiktaş’a menajerlerin elinde meze yapma. Kalkamazsın sonra bu yükün altından. LÜTFEN..TEMİZ FUTBOL adına ben testi kırılmadan uyarımı yapayım.

Sayın Çebi Estoril kulübünü,Karabük’e Estorilde 150 bin € oynarken 3.2 milyon € getirilen 76 dk oynayıp yollanan A2 takımında bile kadroya giremeyen Yeşil Burunili Kuka Mirande’yi Estoril kulübünün nasıl bir çark içinde olduğunu” dedi

Beşiktaş Kulübü içinde bu kadar çok menajer geçmişi olan olursa Pinhero sürpriz değil

Mustafa Çevik bununla da kalmadı ve Beşiktaş Kulübünün içindeki menajerlerin bulunduğuna dikkati çekerek;

“Beşiktaş menajerlerin takımı olarak bilinen Estoril teknik direktörü Pinheiro ile prensipte anlaştı..”

“Transferi yürüten yönetici Ceyhun Kazancı Procas,Asset eski menajeri alt yapı direktörü Necmettin Çelikhan eski menajer, Başkan Fahri danışmanı Muhammed Tapan’ın oğlu Fırat menajer…”

“Bu kadar çok menajer geçmişi olan kişilerin menajerlerin takımı Estoril hocası Pinheiro ile görüşmesi hiç süpriz değil” diyerek paylaşımda bulundu.

BRUNO PİNHEİRO KİMDİR?

1976 Porteki doğumlu olan Bruno Pinheiro, kariyerinin büyük bir bölümünü Portekiz, Katar ve Belçika’da çeşitli alt yaş gruplarında antrenör olarak geçirdikten sonra en ciddi serüvenine Haziran 2020’de başına geçtiği Portekiz 2. Ligi ekibi Estoril ile başladı.

Geçtiğimiz sezon Estoril’i 2. Lig’den en üst lig olan Primeira Liga’ya çıkaran Pinheiro, bu sezon da takımıyla beklenen performanı gösteremdi üst üst aldığı puan kayıplarıyla  14 haftasında sadece  24 puanla puan toplayabildi.

Sergen Yalçın”ı Bruno Pinheiro için mi gönderdiniz?

Konuyla ilgili en ilginç ve anlamlı tepki de Beşiktaş KOngre Üyesi olan İst.Üniversitesi Cerrahpaşa.Spor Bil.Fak Dekan Yrd. Spor Yön Blm Bsk. Doç,Dr. Selçuk Bora Cavusoglu’ndan geldi. 

Bora Çavuşoğlu: “Sergen Yalçın”ı Bruno Pinheiro için mi gönderdiniz? Adamın kariyeri sıfır. Hayatında çalıştıracağı en kariyerli takım Beşiktaş. Aferin sana Beşiktaş yönetimi. Gerçekten çok vizyonersiniz” dedi.

https://twitter.com/cavusoglubora/status/1471243781248856074?s=20

 

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu