HaberSpor Haberleri

Kenan Öner: Tabata gitmeyecek!

Kenan ÖnerBeşiktaş Yönetimi, devre arası transfer dönemiyle ilgili ilk açıklamayı Ntv Spor Radyo’ya yaptı.

Siyah-beyazlı kulübün genel sekreteri Kenan Öner Bülent Yüksel’in sunduğu Sportif Görüş programında, yabancı kontejanı sorunu ve Delgado’nun dönüşüyle birlikte “kim gidecek?” sorusuyla ilgili net konuştu…

Kenan Öner, Beşiktaş’ta transfer döneminin hareketli geçip geçmeyeceği ile ilgili soruya “Taraftarlarımız, gazetelerdeki haberlerin büyük bölümüne itibar etmesinler. Futbolda genel kanı, devre arasında yapılan transferlerin takımlara büyük katkı sağlamadığı yönündedir, ben de şahsen öyle düşünüyorum. Ufak bir iki hamle yapabiliriz” yanıtını verdi.

Öner, lisansı askıda bulunan ve ligin ikinci yarısında sahalara dönmesi beklenen Delgado’ya yer açmak için mevcut yabancılar arasında “zayıf halka” konumunda bulunan Tabata’nın elden çıkarılacağı haberlerini değerlendirirken de “Manisaspor’la oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası maçından sonra hocamızla masaya oturacağız. Tercihi de hocamız yapacak. Bağlayıcı konuşmak istememem. Ancak büyük yatırımlar yaptığımız, gelecekte de Beşiktaş’a büyük katkı sağlayacağına inandığımız Tabata’nın, yüzde doksanın üzerinde bir ihtimalle, kiralık ya da bonservisiyle birlikte, başka bir takıma verilmesinin söz konusu olmadığını söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu