Gıda Hijyen Ekipmanları satışları artıyor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Çalışma alanlarında iş standartlarının her geçen gün gelişmesi firmaların gıda hijyen ekipmanları kullanımını arttırdı.

2008 yılına oranla bakıldığında Gıda Hijyen Ekipmanları 2009 yılında Türkiye genelinde %13 lük bir artış gösterdi. Bu oran ticaret hacmi içinde olumlu bir gelişme olarak değerlendirildi.

Firmaların daha çok ilgi gösterdiği ürünler arasında Galoş Bone Maske Ekipmanları, Sanitasyon Bantları, Hijyenik Paspaslar, El Yıkama Üniteleri ve Ayak Yıkama Üniteleri yer alıyor.

Özellikle müşteri ve personel anlayışlı konusunda son derece titiz olan şirketler Gıda Hijyen Ekipmanları ürünlerine yoğun ilgi gösteriyor. Örneğin restoran işleten bir iş yeri sahibi El Yıkama Üniteleri ve Hijyenik Paspaslar gibi ürünleri satın alırken, Hastane ve özel sağlık merkezlerinde Galoş ve Bone Maske Ekipmanları ilgi gördü.

Son zamanlarda yaşanan salgın hastalıklar hijyenik ortam ihtiyacının gerekliliğini arttırarak sektörde satış artışını da beraberinde getirdi.

Bu durum genel ticaret hacminde önemli bir etki yaratırken, Gıda Hijyen Ekipmanları satışı yapan firmalar şimdi yeni ürün seçenekleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Share.

Leave A Reply