Neler Oluyor ?Spor Haberleri

Kaya Çilingiroğlu’dan Hasan Arat’a:” Bu mudur büyük kulüp?”

Kaya Çilingiroğlu Beşiktaş’ta yılan hikayesine dönen teknik direktör arayışına isyan etti: ‘Bu mudur büyük kulüp!

Beşiktaş, Giovanni van Bronckhorst sürecinde yaşanan sıkıntılar sonrasında adeta spor kamuoyunda şok yaratan bir şekilde 79 yaşındaki Mircea Lucescu’yu gündemine aldı. Lucescu ile yapılan olumlu telefon görüşmesinin ardından Samet Aybaba’nın bugün Romanya’ya uçtuğu öğrenilmesinin üstüne TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Samet Aybaba ve Hasan Arat‘a fena yüklendi.

Son Dakika: Samet Aybaba Mircea Lucescu için Bükreş’e gitti

Kaya Çilingiroğlu; “Beşiktaş yönetimi çok acemi ve çok komik. Samet Aybaba da komik boş boş konuşuyordu. patronluk taslıyordu. 1 ay olmuş teknik direktör bile getirememişsin” Yönetime gelirken Chelsea, Paris St Germain ile görüşüyorum, yok açamacağım  kapı yok. Evet tam bir rezalet ya tam.

Yani Başka hiçbir şey bunu anlatamaz yani hiç çalışmamış derslerine Neredeydi o gelmeden evvel diyorlardı ki işte Paris Saint-Germainin başkanı arkadaşım diyen transfer yapacağız.

Ben bu işe iki senedir hazırlanıyorum. Her şeyim programım, oyuncularım hazır Transfer edeceğim. Sen bilmiyor muydun 14 tane yabancı olduğunu bunların gönderilmesi gerektiğini göremiyor muydun Sayın Başkan. E şimdi bası sözcün ne diyor bak diyor ki 14 tane yabancı gitmeden alamayız.

Alamazsın zaten bunlar belliydi sana bir tane gazeteci sormadı mı ya 14 yabancıyı ne yapacaksın seçilirsem diye gazetecileri alıyorlar ya karşılarına böyle konuşturuyorlar falan bir tane gazeteci demedi mi ona.

NationalTurk Haber

Ya başkan iyi hoş sen Chelsea’den transfer falan yapacaksın da 14 yabancıyı ne yapacaksın ya diye soran.

Bir tane kişi yok mu yorumcu morumcu benden başka kimse konuşamıyor mu. Yani dilsizi mi oynuyoruz yani bunun böyle olacağını görmek için çok böyle yani futbolu bilip tecrübeli falan olmaya da gerek yok ya Daha evvel iki kere seçime girdi kaybetti.

Atilla Türker, Lucescu ve Erol Erdal Alkan skandalının perde arkasını yazdı

“Bari Rıza Çalımbay’ı gönderme kardeşim”

Ben de aradım iyi niyetle ama daha geldin ya. Bari Rıza Çalımbay’ı gönderme kardeşim orada da bir duygusal bırak. Duygusallığı kendin için yollama. Kendin için yollama kendi geleceğin için işte Kaya Çilingiroğlu bu lafları söylemesin diye yollama.

En azından yani bir adam bul anlaşana kadar Rıza Çalımbay öyle yollama. Ne olacak Rıza Çalımbay ik hafta daha bu takımın başında çıksa ne olacak 8-1 falan mı bitecek.

Yapmayın size söylüyorum genel kurul üyeleri kime oyunuzu atıyorsunuz biliyor musunuz. Yani bir takım gruplaşmalar vardır ona atsın Bu olsun o olmasın falan diye yapmayın atmayın oyunuzu.

En azından ben atmadım oyunu kardeşim gitmedim kongreye içime sinmedi İkisi de çünkü.

Kaya Çilingiroğlu: Basında ne alakası var hoca bulamıyorsun.

Gitmedim bana inandırıcı gelmedi ortada proje var proje var.
Hadi basın seni konuşturmuyor kendi basın bana şey yapıyor diyordu ambargo uyguluyor falan yok sayıyor diyordu Hasan Arat.

Basında ne alakası var hoca bulamıyorsun. Tamam ben bekleyeyim Ama sen bir duruş sergile Beşiktaş Kulübü Başkanı olarak herkesin kabul edebileceği bir teknik adamı getir koy.

Sen bu kafayla gidersen iki sene sonra parasız kalacak Beşiktaş” dedi.

Hürser Tekinoktay Hasan Arat Yönetimini Bombaladı!

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu