Spor Haberleri

İstifanın Sebebi Ramos ve Talisca mı?

Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya’nın Anderson Talisca ve Sergio Ramos transferlerini sponsorlar aracılığıyla bitirdiği, ancak Başkan Çebi’den transferlere onay çıkmayınca istifa ettiği ileri sürülüyor.

Beşiktaş’ın Sergio Ramos ve Anderson Talisca transferlerinden vazgeçtiğini açıklamasından sonra Asbaşkan Serhan Çetinsaya’nın istifası siyah beyazlı camianın gündemine bomba gibi düşmüştü.

Çetinsaya’nın istifa kararı almasının perde arkasında Sergio Ramos ve Anderson Talisca transferlerinin olduğu ileri sürüldü.

İddialara göre Çetinsaya, Galatasaray’la 16 milyon Euro bandında görüşen Sergio Ramos ve ağabeyini, 13 milyon Euro’ya ikna etti. Transfer maliyetini sponsorlar ve şahsi parasıyla karşılayacağı ileri sürülen Çetinsaya, bu talebinin Başkan Ahmet Nur Çebi tarafından reddedilmesinin ardından istifasını verdi.

Çetinsaya’nın Beşiktaş’ın eski futbolcusu Anderson Talisca transferinde de belli bir noktaya geldiği, ancak kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamadan rahatsız olduğu belirtiliyor.

Bu arada gazeteci Ali Fuat Duatepe Çetinsay’nın istifasının başkan Çebi tarafından hemen kabul edildiğini iddia etti.

Sercan Dikme’den Beşiktaş Yöneticisi Serhan Çetinsaya’ya cevap

YUNANİSTAN KİRA GARANTİLİ GOLDEN VİSA PROJESİ

Yunanistan Kira Garantili Golden Visa Programı Satılık Gayrimenkul

NationalTurk Haber

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu