İsmail Ünal’ın özel kalemi Mustafa Gündüz’ün müthiş serveti!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın özel kalemi Mustafa Gündüz ile ABD’de okuyan oğlu Alper Gündüz’e ait 18 tapu ortaya çıktı. Mustafa Gündüz Beşiktaş Belediyesi’nde 3 bin 149 lira maaşla çalışıyor.

Haber Dükkanı internet sitesinden Ümit Oğuztan’ın haberi;

CHP’li Beşiktaş Belediyesi’nin bordrolu çalışanı Mustafa Gündüz ile ABD’de öğrenim görürken Türkiye’de trilyonluk gayrimenkuller satın almayı başaran oğlu Alper Gündüz’ün müthiş başarı öyküsü. Allah herkese böyle zeki, genç yaşta büyük bir servet kazanabilen bir oğul nasip etsin. Amin! Demekle olmaz! Allah nasip ederse olur. Deniz Kuvvetleri’nden malulen emekli olduğu ileri sürülen Mustafa Gündüz’e Allah bahtı açık bir oğul bağışlamış.

Mustafa Gündüz, zeki, çalışkan, son derece dürüst oğlu Alper Gündüz’ü öğrenim görmesi için Amerika’ya gönderir. Alper Gündüz, bir yandan okur bir yandan da Türkiye’de tam 14 gayrimenkul satın almayı başarır ve çok kısa zamanda büyük bir servetin sahibi olur. Henüz bir öğrenciyken kazanılan bu büyük servet ve başarı karşısında herkese parmak ısırtır.

Mustafa Gündüz oğlu Alper Gündüz’ü ABD’de biraz daha okutabilseymiş eğer, bu deha sahibi genç, Türkiye’de daha çok gayrimenkul satın alabilirdi. Sanıyoruz ki; bordrolu bir çalışan olan Mustafa Bey’in gücü ancak bu kadarına yetebilmiş.

İsmail ÜnalCHP’li Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ile dört yıl Alkent Sitesi’nde kapı komşusu olan ve Beşiktaş Belediyesi’nde de bordrolu bir çalışan olan Mustafa Gündüz’ün maaş bordrosu aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır. Görüldüğü gibi brüt maaşı: 4.778.TL net maaş tutarı: 3.149TL’sıdır. Bu parayla Alkent’te ikamet etmek, ev geçindirmek ve oğlu Alper Gündüz’ü de ABD’de okutmak gibi hayranlık uyandıran bir başarı sergiler. Hepsi bu kadarla sınırlı değil…

Mustafa Gündüz, İsmail Ünal’ın özel kalem müdürlüğü görevini başarıyla yürütüp oğlu Alper Gündüz’ü ABD’de okuturken bir yandan da gayrimenkuller satın almayı başarır. Küçümsenmeyecek bir servet sahibi olur. Müfteriler bu büyük başarıyı çekemezler ve kulislerde kazan kaynatmaya başlarlar!

HABER DÜKKÂNI müfterilere inat Mustafa Gündüz’ün “şaibeli” denilen servetinin kapı gibi tapularını yayınlıyor.

ABD’de öğrenim gören bir öğrenciyken, Türkiye’de peşpeşe satın aldığı gayrımenkuller ile olağanüstü bir servet edinmeyi başaran Mustafa Gündüz’ün oğlu Alper Gündüz’ün “şaibeli” denilen servetinin de kapı gibi tapuları var. Müfteriler hasetlerinden çatlarken baba oğul Gündüzler’in olağan üstü başarı öykülerini taçlandıran müthiş servetin kapı gibi tapuları var!

İşte her biri ayrı bir servet değerinde olan o tapular için tıklayın

Share.

Leave A Reply