İnfrared Elektrikli Isıtıcılar kafeleri kurtardı

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Kızılötesi elektrikli ısıtıcılar kafeleri şenlendirdi.

İnfrared Elektrikli ısıtıcılar

Pazarda 200 milyon Euro hacime ulaşan infrared elektrikli ısıtıcılar, pastane, cafe ve restoranlar tarafından özellikle sonbahar ve kış günleri açık alanlardan vazgeçmeyen müşterileri için onlara kış günlerinde bahar sıcaklığı getirdi.

Sigara Yasağı sonrası İnfrared Elektrikli ısıtıcılara hucum

Elektrik tüketimini yüzde50’ye kadar daha verimli kullanan infrared elektrikli ısıtıcının üreticileri, özellikle sigara yasağından sonra  elektrikli ısıtıcıları açık alanlarda kullanan Cafe’lerin bu ısıtıcılara talebi arttırmasının satışları olumlu etkilediği bildirdi.

Elektrikli Isıtıcılar Sigara İçenleri ve Kafeleri kurtardı

Elektrikli Isıtıcı ve Kafeler

Piyasada Çin malı ürünler bulunurken yerli üretimde öne çıkan firmaların mallarıda en büyük rağbet gören ürünler oluyor.

Dünyanın en büyük ısıtıcı fabrikasılarıyla Çin ve Uzak doğu pazarıyla rekabet eden yerli üreticiler;
Ürünlere yenilik getirdiklerini elektrikli ifrared ısıtıcıların gövdelerinin alüminyum sacdan yapmaya başlanmasıyla ağırlığının düştüğünü hem de kaliteyi  arttırdıklarını söylediler.

Kumtel ile UFO Elektrikli infrared ısıtıcılar en gözdesi

Hızla büyüyen infrared ısıtıcı pazarında üreticiler kendi Ar-Ge laboratuvarlarını oluşturarark -70 ve +80 derece ortamında ürünlerini test ediyorlar.

Piyasalarda Kumtel Elektrikli Isıtıcılar ve Kumtel infrared ısıtıcılar ile Ufo Elektrikli Isıtıcılar ve UFO infrared ısıtıcılar en çok rağbet gören ürünler arasında.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz