İbrahim Toraman: Ölüyü dirilten taraftarımızı geri istiyoruz

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Sakatlığı nedeniyle Wolfsburg maçında forma giyemeyen Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu İbrahim Toraman, tribünde yaşanan olaylar ve tepkilerle ilgili açıklamalar yaptı.

Toraman, şahsi internet sitesinde kaleme aldığı yazıda taraftarların tepkisini tribünde bizzat yaşadığını ve buna inanamadığını ifade ederek Beşiktaşlı taraftarlara”Bizi desteğinizden mahrum bırakmayın” dedi.

Her takımın zaman zaman bir düşüş dönemi yaşayacağını ifade eden tecrübeli oyuncu, ”Önemli olan bu düşüşü kısa keserek en kısa zamanda tekrar yükselişe geçmektir. Bunu da bir bütün olursak başarabiliriz” ifadelerini kullandı.

İbrahim Toraman şunları söyledi;

“Bizim her zaman her platformda övündüğümüz, en sağlam kalemiz olan Beşiktaş taraftarı gitmiş, yerine başkanla, yönetimle, hocayla, taraftarla ve futbolcuyla çatışan bambaşka bir taraftar gelmişti. Oysa ki biz her zaman yöneticiden futbolcusuna, malzemecisinden masörüne kadar, taraftarımızla bir bütün olmuş takımdık. ‘Zaten bu durumdan herkes kendisine düşen mesajları almıştır. Cefakar olan ve takımını her zaman her ne konumda olursa olsun destekleyen, ölüyü bile dirilten taraftarımızı geri istiyoruz. Taraftarımız bizim en büyük dayanağımız, destekçimiz, güvencemiz. Tabii ki taraftarımızın eleştirisi ve tepkileri olacaktır. Ama bunun kesinlikle onur kırıcı küfürler olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bunun aksi bize zarar verir. Bizi şu andaki durumumuzla görmek isteyenlere lütfen bu fırsatı vermeyelim. Şimdi önümüzde bambaşka bir hedef var. Önce UEFA Avrupa Ligi’ne kalmak, ardından da burada başarıyla yolumuza devam etmek. Bunu da taraftarımız olmadan başaramayız. Artık taraftarımızın her şeyi bir kenara bırakıp, eski günlerde olduğu gibi takımına tam destek vermesi gerekiyor. Taraftarlarımızdan isteğim tribünlerdeki yerlerini almaları ve bizi sonuna kadar desteklemeleridir. Geçen yıl nasıl mutlu sona ulaştıysak, bu yıl da onların desteğiyle hep beraber bu mutluluğu ve başarıyı yaşayacağımıza inanıyorum.”

Paylaş.

1 Yorum

Bir Cevap Yaz