Ataköy Marina’da tecavüz

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu’nda kalan 14 yaşındaki M.G. Ataköy Marina’da bulunan bir yatta tecavüze uğradı.

İddialara göre genç kız Bahçelievler’ de gittiği bir internet cafede S.A ve S.O ile tanıştı. Konuşma sırasında kalacak yeri olmadığını söyleyen kıza yer ayarlayacaklarını iddia eden S.A ve S.O., M.G.yi de yanlarına alarak Ataköy Marina’ da bulunan bir arkadaşlarının yatına götürdü.

Milliyet’in haberine göre burada tecavüze uğradığını öne sürerek karakola başvuran M.G, ifadesinde yatta bir süre sohbet ettikten sonra yattaki tuvalete girmek istediği sırada yanına gelen S.A. kendisiyle birlikte olmak istediğini söyledi. Teklifi reddetmesi üzerine cebinden bıçak çıkararak M.G’ nin boğazına dayayan S.A burada genç kıza tecavüz etti. Karakola gelerek gözyaşları içerisinde tecavüze uğradığını öne süren M.G. verdiği ifadede tecavüzün ardından S.O’ nun da kendisiyle beraber olmak istediğini ancak bağırması üzerine vazgeçerek kendisini taksiye bindirdiğini söyledi.

14 yaşındaki M.G’ nin şikayeti üzerine harekete geçen Bakırköy Asayiş Büro Amirliği’ ne bağlı ekipler olaya karışıtığı iddia edilen S.A ve S.O’ yu Bahçelievler’ de gözaltına aldı. Kartaltepe Polis Merkezine getirilen şüpheliler ifadelerinde M.G’ ye tecavüz ettikleri iddiasını reddetti. İfadelerinin alınmasının ardından S.A ve S.O Bakırköy Adliyesi’ ne getirilerek savcıya ifade verdi.
Tecavüz suçlamalarını reddeden şüpheliler gazetecilerin sorularını ‘ Tüm gerçekler Adli Tıp raporunda ortaya çıkacak. Tecavüz iddiası doğru değil’ şeklinde cevap verdi. S.O ifadesinin alınmasının ardından savcılık tarafından serbest bırakılırken bilgisayar teknisyeni S.O. ise mahkemeye sevkedildi. S.O. da çıkarıldığı nöbetçi mahkemede denetimli serbestlik uygulamasına tabi tutularak serbest bırakıldı. S.O.’nun kaçması ihtimaline karşı her gün belirlenen bir polis merkezine giderek imza atması gerekiyor.

Paylaş.

1 Yorum

  1. sarsilmaz45 on

    kızların ne yaptıkları beli degilki insan tanımadıgı kişilerin ardında koşarsa bunlar başına gerlir gözü yüksekte olan perişan olmaya mahkumdur tecavüz edilen kişiler toplum gözünde lekeli bir insan olarak bakılır ve dışlanır

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: