İbrahim Altınsay Ankara’da gürledi !

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden İbrahim Altınsay, uzun süren sessizliğini Ankara’da bozdu.

Anadolu Beşiktaşlılar Derneğinin 11. Genel Kurulu’na misafir olarak katılan İbrahim Altınsay, 2010 yılındaki Seçimli Genel Kongre ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Altınsay, zaman zaman alkışlarla kesilen konuşmasında Beşiktaşın mevcut üyelik sistemi ile kulübün düzlüğe çıkmasının mümkün olmadığını belirterek ivedilikle üyelik sisteminin yenilenmesi gerektiğini vurguladı.

Bir dönem herkesin Beşiktaş’a sempati ile baktığı bir takımken bugün Siyah-Beyazlı kulübün herkese antipatik gelmeye başladığını belirten Altınsay bu duruma gelmekteki en büyük sorumlunun, başarısızlıklarını devamlı olarak dışarıda kavga eder tarzda arayan Yıldırım Demirören olduğunu ifade etti.

İbrahim Altınsay konuşmasının son bölümünde Demirören’e olan eleştirilerini daha da ağır bir şekilde dile getirerek “Kol kırılıp yen içeride kalmamalı. Kırılan kol değil Beşiktaş’ın Kartalının kanatlarıdır. Yapılan yanlış icraatların hesabı sorulmalıdır. 2010 yılı Beşiktaş için son fırsattır. Beşiktaşımız’ı ya kurtaracağız ya da Beşiktaşımız’a veda edeceğiz.” dedi.

İbrahim Altınsay, konuşmasının sonunda alkışlarla kürsüden indi.

Haber: Fethi Giray – Ankara

Share.

1 Yorum

  1. Özgür Balcı on

    Yeter artık Demirören bırak şu kulübü Altınsay gibi aydın insanlara.Bıktık senden.

Leave A Reply