Hürser Tekinoktay’dan Ahmet Nur Çebi ve Ekrem İmamoğlu’na çağrı “Gereğini Yapın”

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ın eski başkan adayı Hürser Tekinoktay, Umut Şenol olayı için sosyal medya hesabından Ahmet Nur Çebi ve Ekrem İmamoğlu’na çağrı yaptı “Gereğini Yapın”

Hürser Tekinoktay çağrısında, kişinin iş güvenliği tehdit edildiği gerekçesi ile ‘kişinin iş yerinin arandığı itiraf edilerek’ iş güvenliğinin makam ve mevki kullanılarak alenen tehdit edildiği anlaşıldığına ve gereğinin yapılmasına dikkat çekmiştir.

Hürser Tekinoktay’ın açıklaması şöyle.

BJK logolu, ama bir antetsiz(!) kağıt ile yapılan kişisel açıklamada;

1- Kasım ayının 23’ünde kişilerin iş güvenliği tehdit edildiği gerekçesi ile ‘kişinin iş yerinin arandığı itiraf edilerek’ iş güvenliğinin alenen tehdit edildiği anlaşılmıştır.

2- Beşiktaş logolu bu kağıtta Beşiktaş ile yan yana gelmemesi gereken ‘Y…..’ kelimesi bir araya getirilmiş ve hatta yazı karakteri kalınlaştırılıp daha da belirginleştirilmiştir.

3- BJK logosunun kullanılarak yapılan şahsi ve ergen diliyle yapılan bu açıklama kulübümüz ve kulübümüzü temsil eden üyeye hiç yakışmamıştır.

Ayrıca müteakip seferlerde bu ve bunun gibi eylemlerde BJK Tüzüğün 6. Maddesinin ihlal edilmiştir. Ve edilmeye devam etmektedir.

4-  “Kişinin duruşunun aynı zamanda resmî görevlisi olduğu kurumu bağlar.”

Sözünden hareket edilerek gereğinin yapılması kurumlarınız için farz olmuştur.

Saygılarımla.

Hürser Tekinoktay’ın yaptığı paylaşımda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Milletvekili M. Akif Hamzaçebi ile BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi etiketlediği görüldü.

Şok iddia: İBB Meclis Üyesi ve BJK Yöneticisi Umut Şenol rakip sporcuya saldırdı

CHP İBB Üyesi Umut Şenol’dan açıklama geldi. Tepkiler daha da arttı !

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: