Hürser Tekinoktay: Her zaman bir taraftardım, yine taraftar kalacağım. Ama unutmayın taraftara hesap borcunuz var.

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Hürser Tekinoktay dün yapılan ve Yönetim kurulunun ibrası gerçekleşen mali kongre sonrası, “Kongre işi artık benim için bitti. Her zaman bir taraftardım, yine taraftar kalacağım. Her zaman bir taraftardım, yine taraftar kalacağım. Ama unutmayın taraftara hesap borcunuz var.”” dedi

Hürser Tekinoktay’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar şöyleydi:

“Sevgili şakşakçılar,

Biz size bunu hediye ettik, siz davayı sattınız.  Süleyman Seba’yı sattınız. Şan Ökten’i sattınız. Geleceğimizi sattınız.  Kongre işi artık benim için bitti.

Her zaman bir taraftardım, yine taraftar kalacağım. Ama unutmayın taraftara hesap borcunuz var.”

Ultrason cihazı ile tüm Beşiktaş camiası itibarsızlaştırıldı

Hürser Tekinoktay ayrıca KPMG raporlarına da dikkat çekerek: Ultrason cihazı ile tüm Beşiktaş camiasını itibarsızlaştır sonra da 95 milyon dolarlık zararı görme ?”

10 yılın içindeki mahkeme kararlarını niye görmediniz ?

Diyerek Ahmet Nur Çebi’nin de bahsettiği Fulya Tahkim heyetinin  2014 tarihli kararıyla BJK Kazandığı ve Yargıtay kararı ile kesinleşmiş 2019 tarihli Fulya Davası mahkeme kararınıda ekleyerek  “Bunlar son 10 yılın içinde değil di ?” diyerek KPMG firmalarının tüm uluslararası sosyal medya hesap adresleriyle birlikte Ahmet Nur Çebi’yi de ekledi.

“Ultrason cihazı uçmuş diye mi bunu göremediniz, Gökhan Bey ?
Şaibeli hakem heyeti karar tarihi, 26 Eylül 2014″

Beşiktaş taraftarları ise birbirinden farklı mesajlar paylaştılar:

Mehmet Akça: Hurser başkanım, lütfen umutsuzluğa kapılmayın Suleyman Seba’dan sonra en samimi en iyi niyetli ve başkanlığa layık gördüğümüz tek aday sizsiniz.bizim tek tutulduğumuz dal sizsiniz. Her konuda olduğunuz gibi bu konuda da haklısınız ama lütfen vazgeçmeyin.

Emre Akdemir: “Hakkınızı helal edin başkanım. Elimizden ne geldiyse sizi desteklemek adına yaptık ama yetersiz olduk. Her zaman olması gerekenler olmuyor maalesef.”

“Hocam siz de giderseniz Bu kulübün hakkına kim sahip çıkacak ? Durun daha Başkanlık yapacaksınız .Bırakmak yakışmaz size.Haramiler kulübü doldurmuş.İstediği gibi at koşturmaya devam mı etsinler.Siz Büyük Başkan Süleyman Seba değerinin son temsilcisisiniz .Yapmayın Ne olur”

Nesrin 1903: “Hürser Bey siz bırakamazsınız, bırakmamalısınız. Elbet bir gün devran dönecektir, futbolun içinden gelen ve futbolu bilenler başa geçecek.”

Gökay Yıldırım: “Değerli hocam,sevgili ağabeyim ; Beşiktaş’ın sizin gibi namuslu ve liyakatlı kişilere her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacı var. Bu kararınızla Beşiktaş’ın hainlerini sevindirmeyin ve bağlayıcı konuşmayın lütfen…

Demir: Ben ilk gün gittim bir daha tövbe gitmem. sadece gider seçimde oyumu atarım. tek taraflı mali ve idari bir genel kuruldu. oldu bitti işte. Bu düzende her zaman koltukta oturanlar kazanıyor.

Hürser Tekinoktay “Fulya Projesini zaman aşımına sokan Ahmet Nur Çebi ile ilgili yapılacak son oylamada ibra kararı çıkması halinde bundan sonra vereceğim şahsi mücadele sadece sahada ve hukuk önünde olacaktır.” demişti.

Hürser Tekinoktay: “Kongre simsarları şayet iradeyi yine kongrenin elinden almaya devam ederlerse; hepsini tek tek ifşa edeceğim”

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

1 Yorum

  1. Geri Bildirim: Hürser Tekinoktay: Başkan adayım, Ali Rıza Dizdar’dır. Yeni yılın ilk günü imzamı kulübe göndereceğim. Hayırlı uğurlu olsun - Beşiktaş Postası

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: