Ahmet Nur ÇebiBJK HaberleriFulya DavasıGündemSpor Haberleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu:  Sevgili Emre Kocadağ parayı aldığını inkar ettin anladık. Sana ek done veriyorum. Hodri meydan

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’a transferinin görüşüldüğü süreçte kendisiyle hem bu görüşmeleri yürütüp aynı anda Aquaflorya AVM’de yer alan Sütiş’i satma pazarlığı yaptın mı?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu uzun bir süredir kendi aldığı iddia edilen ve haksız kazanç elde ettiği iddia edilen 2 milyon TL için “Bu parayı ben almadım. Benden parayı alan, bu arkadaşın (Emre Kocadağ) şoförü” açıklamasından sonra Emre Kocadağ bu olayı inkar ederek: “Siz bu fatura olaylarını bu 100 milyonlarca avroyu dışarı çıkarmak için bir tezgah olarak mı verdiniz ?” demişti

Şafak Mahmutyazıcıoğlu “Sevgili Emre Kocadağ parayı aldığını inkar ettin anladık, hodri meydan diyerek” Emre Kocadağ’a cevap veren bir paylaşımda bulundu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu:’nun paylaşımları şöyle:  Sevgili Emre Kocadağ parayı aldığını inkar ettin anladık. Bana da dava açacakmışsın ya, ek done vereyim sana. Gökhan Gönül’ün Beşiktaş’a transferinin görüşüldüğü süreçte kendisiyle hem bu görüşmeleri yürütüp aynı anda Aquaflorya AVM’de yer alan Sütiş’i satma pazarlığı yaptın mı?

Hadi buna da dava aç. Hodri meydan…

Yaptın, devir edip parasını aldın mı? Aldın… E sen transferi gerçekleştirip, Beşiktaş’ın Futbolcuya vereceği para üzerinden tahsilat yapmış olmadın mı şimdi? Hadi buna da dava aç. Hodri meydan…

Emre Kocadağ Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’na ne demişti:

“Seninle 1 dakika muhabbetimiz var mı? Beni bu işin içine çekmeye çalışmanın mantığını da anlıyorum. Ben gereğini yapacağım zaten. Sen gerekli evrakları ver. Siz bu fatura olaylarını bu 100 milyonlarca avroyu dışarı çıkarmak için bir tezgah olarak oradan oraya verdiyseniz onu bilmiyorum.

” O parayı da ona verdiysen (Fikret Orman) gidip hesabını ondan sorabilirsin.”

Onun hesabını da sen ve senin başkanın verir. Yani senin şimdi burada hesabı vermesi gereken Orman’ın kendisidir. Sana o parayla alakalı bir talimat verdiyse, o parayı da ona verdiysen gidip hesabını ondan sorabilirsin. Diğer konuları da mahkemede zaten hesaplaşırız. Öyle çamur izi kalsın modeliyle olmaz bu işler.

NationalTurk Haber

Saygılar sunuyorum.” demişti.

Emre Kocadağ ‘Seninle 1 dakika muhabbetimiz var mı’ dediği Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Fikret Orman’ın listesinde birlikte yer almıştı.

Asil Ahmet Nur Çebi, Deniz Atalay, Umut Güner, Metin Albayrak, Ahmet Ürkmezgil, Erdal Torunoğulları, Berk Hacıgüzeller, Hüseyin Mican, Ahmet Cihat Kumuşoğlu, Hakan Kalkavan

Yedek Hakan Özköse, Erdal Karacan, Şafak Ahmut Yazıcıoğlu, Candaş Tolga Işık, Emre Kocadağ

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu