Beşiktaş

Hasan Arat’ı destekleyen bir grup Serdar Bilgili’ye fiili saldırıda bulundu.

Sabaha karşı Beşiktaş kongresinin yapıldığı salona giren Serdar Bilgili’ye, Hasan Arat’ı destekleyen bir grup önce sözlü, sonra fiili saldırıda bulundu. Salon karıştı.

Hasan Arat’ın ekibi Serdar Bilgili’ye önce sözlü, sonra fiili saldırıda bulundu.

Beşiktaş’ın Olağan Genel Kurulu’nda sabaha karşı olay çıktı. Başkan adayı Hasan Arat’ı destekleyen bir grup, oturduğu yerden saat 04.00’te Akatlar Spor Kompleksi’ne gelen başkan adayı Serdar Bilgili’ye önce sözlü, sonra fiili saldırıda bulundu.

İçkili oldukları gözlenen grup, tezahüratlar eşliğinde salona giren Serdar Bilgili ve yanındakilerin üzerine yürüdü.

Yarım saat sürdü

İki grup arasında yumruklaşmalar yaşanırken, sandalyeler ve yabancı maddeler havada uçuştu. Bilgili, üyelerden sakin olmalarını isterken, güvenlik güçleri iki grup arasında barikat oluşturdu.

Yaklaşık yarım saat süren gerginlik, Kongre Divan Başkanı Erdoğan Tuncer ve güvenlik güçlerinin araya girmesiyle sona erdi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı, ‘‘Kongreye şaibe karıştı’’ diyen Hasan Arat’a tepki gösterdi. Bilgili, ‘‘Beşiktaş’ı kimse küçük düşüremez’’ dedi.

Cem Boyner, Hasan Arat ve Ethem Sancak Rusya’da

Serdar Bilgili ” Hasan Arat ve ekibi camiamızı küçük düşürmekle kalmayıp, bu konudaki bilgisizliklerini de ortaya koymuştur.”

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, kongrede usulsüz üye kaydı iddialarıyla yönetime yüklenen Hasan Arat’a sert çıktı. Bilgili şunları söyledi: ‘‘Seçimlerin organizasyonu, yönetimin yetkisi dışındadır.

Sayın Hasan Arat ve ekibi camiamızı yıpratmak ve küçük düşürmekle kalmayıp, bu konudaki bilgisizliklerini de ortaya koymuştur.

Haddi değil Hasan Arat’a kulübümüzün kongre üyelerinin isim, adres ve cep telefonlarından öğrenim durumlarına kadar tüm kimlik bilgileri seçimlerden dört ay önce bilgisayar ortamında hazırlanarak verilmiştir.

Beşiktaş Kulübü’nün Beşiktaş’ın değerlerini ezerek hiçe sayarak küçük düşürmek kimsenin haddi değildir.

Beşiktaş Yönetimden Hasan Arat’a “Beşiktaş gerçek Beşiktaşlılar’ındır.”

Dikkati Çekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu