“Güçlü Başkan” Destek İstedi: 1 SMS 20 TL

Pinterest LinkedIn Google+ Tumblr +

“Güçlü Başkan” sloganıyla Beşiktaş başkanı seçilen Ahmet Nur Çebi, kulübe destek kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu ve taraftarlardan destek istedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübe destek kampanyası hakkında konuştu. Milyonlarca Beşiktaş taraftarından maddi destek isteyen Çebi “Bu duygusal bir kampanya” dedi.

Bir SMS, 20 TL

Çebi’nin açıklamaları şöyle;

“Bir SMS, 20 TL. 15-20 milyon arası taraftarımız olduğunu düşünüyorum ve desteklerini bekliyorum. Benim için para miktarından ziyade SMS atan kişilerin miktarı daha önemli. Kimse bütçesini aşacak şekilde yardım etmesin. Bunun karşılığı bir şey vermeyeceğiz. Ancak, pazarlama odaklı bazı projeler olacak. Bu duygusal bir kampanya. Karşılığı yok. Camiaya sonuna kadar yardım yolunu açtık.

İş adamlarımız sponsorluklarda boşalan yerleri, doldurmak istiyorlar. Bağış kampanyasıyla Beşiktaş’ın geleceğiniz kuracağız. Takımımızda yüksek maaş alan oyuncularımızla görüşüyoruz. Onlara samimi duyguları ve olumlu görüşmeler için teşekkür ediyorum.

Beşiktaş’ın geliri kadar giderleri olacağı kadar, yüksek kontratlı futbolcularımızdan bizimle beraber olmalarını isteceğiz. Ancak, fedakarlık yapmalarını isteyeceğiz. Buna soğuk değiller ama bitmiş bir şey yok. Şu an görüşmelerin sıcak geçmesi moralimizi artırdı. eşiktaş koca bir çınar. Nasıl ayaklanacağımızı herkes görecek. Bu paralarla öze dönüşü başlatacağız. Eski, yeni yönetici diye bir şey yok. Hepsi Beşiktaşlı. Bu kampanya, tüm Beşiktaşlılar’a açık.”

Paylaş:

Bir Yorum Yaz