Fikret Orman hani Demirören’le hesaplaşacaktı? Orman’dan camiayı şok edecek hamle

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Yıldırım Demirören’in görev yaptığı 2008 dönemini kapsayan ve 2009 yılı başında gerçekleştirilen Mali Genel Kurul’un iptali için ibra etmeyen üyeler tarafından açılan davanın bugünkü duruşmasına Fikret Orman’ın şahsi avukatı Kayhan Turan girdi!

2009’da yapılan Mali Genel Kurul’da yönetimi ibra etmeyen bazı üyelerin açtığı kongreyi iptal davasında şok bir gelişme yaşandı. Kongrenin iptali halinde Yıldırım Demirören‘e olan 109 milyonluk borcun geri ödenmemesi için eline koz geçme şansı olan Beşiktaş’ın yeni başkanı Fikret Orman bu şansı kullanmak yerine Yıldırım Demirören dönemini kendi avukatıyla savundu.

Enkaz edebiyatına ne oldu?

Göreve geldiğinden beri sürekli eski yönetimi eleştiren ve adeta enkaz edebiyatı yapan Başkan Fikret Orman’ın bu hamlesi camiada şaşkınlıkla karşılandı.

Fikret Orman’ın şahsi avukatının girdiği davanın bugünkü duruşmasında İstanbul 3. Asliye Hukuk Mahkemesi, davanın reddine karar verdi. Davayı açan isimlerden biri olan Hürser Tekinoktay‘ın kararın iptali için temyiz başvurusunda bulunacağı öğrenildi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: