Fikret Orman ikili mi oynuyor?

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş camiasında Yıldırım Demirören muhaliflerinin en önemli isimlerinden biri olarak görülen Fikret Orman‘ın, Demirören‘le Beşiktaş Belediye Binası’nda buluşması gündeme bomba gibi düştü.

Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal belediye binasında Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile Fikret Orman’ı biraraya getirdi.

Her fırsatta Yıldırım Demirören yönetimini eliştiren Orman’ın, böyle bir atak yapması muhalefeti dehşete düşürdü.

Milliyet’in iddiasına göre ise görüşmede Demirören Orman’a, “Eleştiriyor ve güçlü yönetim istiyorsanız gelin birlikte yapalım. İstediğiniz yöneticileri söyleyin, takviye yapalım. İstemediklerinizi de belirtin çıkaralım. Siz de ikinci başkan olun” dedi.

Demirören’in yakın çevresine görüşmeyle ilgili olarak, “Her şey istediğimiz gibi gidiyor, olumlu gelişmeler sürüyor. Fikret Orman ikinci başkanımız olursa şaşırmayın” dediği öğrenildi. Daha önce de şu an Demirören’in tek rakibi olan Murat Aksu‘yla görüştüğü bilinen ve Aksu’nun “Çıkarsan bölersin, Yıldırım’ın önünü açarsın” değerlendirmesine muhatap olan Fikret Orman saat 17.00’de yakın arkadaşlarını toplayarak durumu değerlendirdi.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: