Divan kurulunda:”Futbolculara borç yok”/Gerçekte alacaklar aylardır ödenmiyor!

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Divan Kurulunda futbolculara bir kuruş borcumuz yok diyen Fikret Orman’ın gerçekte aylardır  alacakları olan futbolculara ödeme yapılmadığı ortaya çıktı.

Yerli ve yabancı futbolcuların alacak sıkıntısı çektiği,özellikle yerli futbolcuların problemlerinin daha fazla olduğu belirtilirken,Orman ‘ın divan kurulunda futbolculara bir kuruş borcumuz yok sözü akıllara geldi.

Medyada geniş yankı bulan ödeme ve alacak konusunun akıbetinin ne olacağı,borcumuz yok şeklinde yapılan açıklamaların yanıltıcı bir şekilde yatırımcılarıda yanlış yönlendirildiğyse bir başka tartışma konusu olarak gündeme geldi.

Yeni Şafak’ın Haberine Göre;

Beşiktaş’ın dünkü idmanı basına açık gerçekleşirken Başkan Fikret Orman da Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ndeydi. İdman esnasında tesislere gelen Başkan Fikret Orman, çalışma sonrası futbolcularla birlikte yemek yedi. Orman, oyuncularla tek tek ilgilenirken durumlarını da sordu. Başkan Orman’ın takımdaki yerli oyuncularla ise özel görüştüğü öğrenildi. Toplantının gündemi yerli futbolcuların bir süredir devam eden alacak problemiydi. Bu yönde çıkan haberlerle yerli oyuncuların alacak problemi kamuoyuna da yansırken Beşiktaş Başkanı’nın oyunculara ödeme sözü verdiği öğrenildi.
Yabancı oyunculara oranla alacakları konusunda daha fazla sıkıntıda olan Beşiktaşlı futbolcuların, Başkan ile yaptıkları görüşmede bu konuda dert yandıkları, Başkan Orman’ın da en kısa sürede hesaplarına gerekli ödemelerin yapılacağını belirttiği öğrenildi.

Kayserispor galibiyeti için takımı tebrik eden Beşiktaş Başkanı, elde ettikleri liderliği ilk yarı sonuna kadar devam ettirmelerini istedi. Futbolcular da Başkan’a bunun sözünü verdi.

Yeni Şafak

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: