Deniz Atalay: Paralar nerede diye Ahmet Nur Çebi’ye sorsunlar

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Fikret Orman’ın yeniden aday olmayacağını iddia eden Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, “Paralar nerede” sloganı için muhatabın Ahmet Nur Çebi olduğunu da ileri sürdü.

TRT Spor’da yayınlanan “Gündem Futbol” programına katılan Beşiktaş Asbaşkanı Deniz Atalay, Fikret Orman‘ın seçimde aday olmayacağını açıkladı.

Deniz Atalay sözlerine şöyle devam etti:

Fikret Orman şu anda aday değil. İlk gün söylediği sözlerin bugün de arkasında. İstifa etmedi, seçim kararı aldı. “Bence ‘Paralar nerede?’ sloganı anlam olarak hoş olmayan itham. Türk futbolunda hiçbir başkana yapılmayan bir şey. Bizim taraftarımızdan niye böyle bir şey yapıldığını anlamıyorum. Bu birileri tarafından organize edilmiş olabilir. Başkan her şeyi izah etti. Divan’da tablolarla ‘Paralar burada’ dedi. Zaten bu sponsorlukları bulan başkandı. Fenerbahçe kampanya başlattı, Galatasaray elindeki birtakım şeyleri sattı, Beşiktaş bunları yapmadı. Fikret Orman’ın kimseden bir talebi olmadı. Başkan para sıkıntısını sponsorluklarla bankalarla yaptığı diyolaglarla halletti. ‘Para bul, sponsor bul’ dediler, başkan buldu. Paralar nerede diye bağırıyorlar. Bana göre ilk yanıt vermesi gereken kişi Ahmet Nur Çebi. Kendisi 7 yıl kulübün ikinci başkanı ve icra kurulu başkanıydı.”

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: