“Delgado ve Holosko Ankaragücü’nde” iddiası

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Guti‘yi resmen açıklamak için yabancı kontenjanını boşaltmaya çabalayan Beşiktaş’ın, Holosko ve Delgado’yu Ankaragücü’ne kiralamaya karar verdiği iddia edildi.

Hürriyet gazetesinde Atilla Türker imzasıyla yayınlanan habere göre 100. yılında iddialı bir kadro kurmak isteyen Ankaragücü, siyah beyazlıların 2 yıldız Holosko ve Delgado’yu istedi.

Sakatlığı nedeniyle geçen sezon sözleşmesi dondurulan ve 1 yıl futboldan uzak kalan Delgado ve geçen sezon futboldan çok yaşadığı sakatlıklarla uğraşan Holosko’yu Ankaragücü Teknik Direktörü Ümit Özat, ısrarla istiyor. Siyah beyazlı ekibin başkanı Yıldırım Demirören, Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek’in bu yöndeki isteğine olumlu yanıt verdi.

Demirören, Gökçek ile önceki gün yaptığı görüşmede “Her iki oyuncuyu da Vikingur maçı sonrası size vereceğiz. Bu konuda bir sorun olmaz” dedi. Holosko ve Delgado’nun Ankaragücü’nde kiralık olarak top koşturacağı bildirildi. Bu arada Tahkim Kurulu, A.Gücü ile Hikmet Karaman arasındaki Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun dosyasını inceledi, karara bağladı. Başkent ekibi, teknik direktöre toplam 1 milyon 16 bin 553 lira ödeyecek.

Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: