Süleyman Seba’dan onay alan Hikmet Çetin, Beşiktaş başkan adayı oluyor

Gönder Pinle Telegram Tumblr LinkedIn +

Beşiktaş’ta ocak seçimlerinden önce Başkan Yıldırım Demirören’in Sinan Engin, Erdal Acar, Sinan Vardar gibi şöhretli isimleri saflarına katması muhalefete yeterli gelmedi.

Murat Aksu’nun da camianın büyüklerinden gelecek tavrı beklediği bu günlerde, gözler TBMM Eski Başkanı Hikmet Çetin’e çevrildi.

Onursal Başkan Süleyman Seba’nın “Ben Hikmet Bey’in (Çetin) bu işe girmesi taraftarıyım” dediği Çetin, Fotospor Gazetesi İstihbarat Müdürü Bülent Yüksel’e konuştu…

Çetin, Efsane Başkan’ın sözlerine “Süleyman Seba, sadece Beşiktaş’a değil, Tüm Türkiye’ye kalite getirmiş bir başkan. Onun bu değerlendirmeleri çok önemli” diye karşılık verdi.

Tribünlerde yaşanan olayları ve Başkan Yıldırım Demirören’e yapılan yumurtalı saldırıyı da değerlendiren Çetin “Korkulacak bir tablo! Ne Beşiktaş’a, ne spor’a yakışmıyor. Yıllardır, yeni üye kayıtlarına da özen gösterilmemesi sonucu, farklı farklı versiyonlarını yaşıyoruz. Seba’ya yapılanlar, yöntem haline geldi. Beşiktaş’ın sorunlarına, ne hava alanında ne statta yapılanlarla, çözüm bulunamaz” dedi.

Hikmet Çetin adaylığı ile ilgili soruya, ancak, Ankara’dan İstanbul’a geçtiğinde, katılacağı bir takım toplantılardan sonra kesin bir yanıt vereceğini belirtirken “Beşitaş’ın birlik beraberliği getirecek, camiamızı sıkıntılı günlerden çıkaracak, saygınlığımızı pekiştirecek bir yeniliğe ihtiyacı var. Tribünün geldiği nokta, finansmanımız, ve futbolumuz toparlanmalı. Beşiktaş için en doğru yapı neyse orada olurum” diyerek, kendisiyle ilgili beklentisi olan Beşiktaşlılar’a müjdeyi verdi.

0/5 (0 Reviews)
Paylaş.

Bir Cevap Yaz

%d blogcu bunu beğendi: